Szkoła Podstawowa nr 2
Kontrast: Wyświetl wersję podstawową stronyWyświetl wersję kontrastową strony
Czcionka: Ustaw normalny rozmiar czcionkiUstaw średni rozmiar czcionkiUstaw duży rozmiar czcionki
Odstępy: odstepy-literyodstepy-wiersze

Godziny dostępności

HARMONOGRAM GODZIN DOSTĘPNOŚCI

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

Sala

Uwagi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Borowiec Magdalena

czwartek

14.20 – 15.20

25

 

 

               

2.

Borowik Beata

poniedziałek

14.45 – 15.45

27

 

 

               

3.

Brodowy Joanna

wtorek

14.20 – 15.20

gabinet dyrektora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Brzezina Aleksander

poniedziałek

14.20 – 15.20

hala sportowa

 

 

               

5.

Czaja Małgorzata

poniedziałek

15.30 – 16.30

34

 

 

               

6.

Dudek-Piskorz Marlena

piątek

14.30 – 15.30

28

 

 

             

 

7.

Famuła-Lenczkiewicz Izabela

czwartek

14.30 – 15.30

33

 

 

               

8.

Gerhards Grażyna

wtorek

14.20 – 15.20

16

 

 

               

9.

Harabas-Skolik Patrycja

poniedziałek

14.25 – 15.25

23

 

 

               

10.

Hepner-Zając Aleksandra

wtorek

14.20 – 15.20

9

 

 

               

11.

Jonek Barbara

czwartek

14.20 – 15.20

32

 

 

               

12.

Klimanek Justyna

wtorek

14.20 – 15.20

31

co 2 tydz.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Krystek Joanna

wtorek

14.20 – 15.20

świetlica

 

 

               

14.

Labocha Magdalena

czwartek

14.30 – 15.30

świetlica

 

 

               

15.

Lipińska Małgorzata

środa

14.20 – 15.20

33

 

 

               

16.

Łebek Ewelina

poniedziałek

15.30 – 16.30

hala sportowa

co 2 tydz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

Machnik Andrzej

czwartek

15.15 – 16.15

 

 

 

               

18.

Majewska Bogumiła

piątek

14.25 – 15.25

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.

Małek Katarzyna

środa

14.20 – 15.20

32

 

 

               

20.

Mikołajczyk Sebastian

poniedziałek

14.20 – 15.20

13

 

 

               

21.

Pietrzyk Beata

wtorek

14.20 – 15.20

9

 

 

               

22.

Plonka Anna

czwartek

15.10 – 16.10

9

 

 

               

23.

Płotkowska Karina

wtorek

14.20 – 15.20

27

 

 

               

24.

Rak Mirosława

wtorek

14.20 – 15.20

12

 

 

               

25.

Sosnowska Ewelina

poniedziałek

15.10 – 16.10

34

 

 

               

26.

Sukienik Ireneusz

wtorek

14.20 – 15.20

hala sportowa

 

 

               

26.

Szejok Joanna

wtorek

14.20 – 15.20

14

 

 

               

27.

Szuta Wiesław

poniedziałek

14.20 – 15.20

13

 

 

               

28.

Szwed Katarzyna

wtorek

14.20 – 15.20

24

 

 

               

29.

Ślęzak Adam

czwartek

15.15 – 16.15

hala sportowa

 

 

               

30.

Świtek Anna

wtorek

14.20 – 15.20

hala sportowa

 

 

               

31.

Tasarz Joanna

wtorek

14.20 – 15.20

7

 

 

               

32.

Włodarczyk Bożena

wtorek

14.20 – 15.20

6

 

 

               

33.

Włodarczyk-Szewczyk Dominika

wtorek

14.20 – 15.20

25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

34.

Wochnik Ewa

poniedziałek

14.30 – 15.30

18

 

 

               

 

Utworzony: Poniedziałek 3 października 2022 19:40:27 przez: Sebastian Mikołajczyk

Ilość wyświetleń: 177

Przydatne

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Droniowicka 45

42-700 Lubliniec