Wtorek 7 lutego 2023 19:27Czas czytania: 1 min.

1.02.2023r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Już dziś czekamy na kolejny bal ! Dziękujemy dj-owi , panu Korzeniewskiemu, który grał dla dzieci nieodpłatnie.

Więcej zdjęć...

Utworzony: Wtorek 7 lutego 2023 19:33:21 przez: Sebastian Mikołajczyk