Szkoła Podstawowa nr 2
Kontrast: Wyświetl wersję podstawową stronyWyświetl wersję kontrastową strony
Czcionka: Ustaw normalny rozmiar czcionkiUstaw średni rozmiar czcionkiUstaw duży rozmiar czcionki
Odstępy: odstepy-literyodstepy-wiersze

Doradztwo Zawodowe

Terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2021/2022

WYSZUKIWARKA ZAWODÓW


Rozpoczęcie procesu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych


17.05.2021
KANDYDACI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWY


Od 17.05 2021 możecie zakładać konta w systemie rekrutacji VULKAN , wybierać szkoły i oddziały, do których chcecie kandydować. Proszę skorzystać z linku https://slaskie.edu.com.pl/kandydat/app/ gdzie znajdziecie instrukcję jak się logować i stworzyć swój profili. Założenie konta kończy się utworzeniem przez system loginu oraz koniecznością wprowadzenia przez Was hasła. Login i hasło należy koniecznie zapamiętać, gdyż jest to warunek konieczny do korzystania z aplikacji podczas całego procesu rekrutacji, który trwa do 21 czerwca o godz.15.00. W celu szczegółowego wyjaśnienia zagadnień związanych z procesem kandydowania do szkół udostępniamy Wam podręcznik, który znajduje się w zakładce POMOC. Proszę dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zakładkami na stronie

https://slaskie.edu.com.pl/kandydat/app/index.html

UWAGA!!!

Kandydaci, ubiegający się o przyjęcie do oddziałów dwujęzycznych, międzynarodowych, wstępnych, sportowych, mistrzostwa sportowego, przygotowania wojskowego oraz oddziałów, do których obowiązuje sprawdzian uzdolnień kierunkowych, składają wniosek do31 maja do godz.15.00do szkoły pierwszego wyboru niezależnie od miejsca umieszczenia na swojej liście tych oddziałów.

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy 12 maja 2021 r. wyemitowało on-line lekcję Doradztwa Zawodowego dla uczniów klas 7 i 8 na temat zawodu dekarz i technik dekarstwa. W związku z dużym zainteresowaniem szkół Stowarzyszenie udostępnia materiał dotyczący ww. zawodów do wykorzystania w ramach lekcji Doradztwa Zawodowego.

https://zawodprzyszloscidekarz.pl/

Utworzony: Sobota 31 lipca 2021 17:03:39 przez: Sebastian Mikołajczyk

Ilość wyświetleń: 67

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Droniowicka 45

42-700 Lubliniec