Szkoła Podstawowa nr 2
Kontrast: Wyświetl wersję podstawową stronyWyświetl wersję kontrastową strony
Czcionka: Ustaw normalny rozmiar czcionkiUstaw średni rozmiar czcionkiUstaw duży rozmiar czcionki
Odstępy: odstepy-literyodstepy-wiersze

GODZINY PPP

ZESTAWIENIE ZAJĘĆ W RAMACH POMOCY PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 od 22.01.2024r.

LP

NAZWA ZAJĘĆ

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

LICZBA GODZ.

DZIEŃ

LEKCJA

GODZINA

SALA

UWAGI

1.

Język polski dla obcokrajowców UA – kl. I-III

 

 

IZABELA FAMUŁA-LENCZKIEWICZ

 

 

6

poniedziałek

7-8

13.35-14.20

14.25-15.10

33

 

środa

6-7

12.40-13.25

13.35-14.20

czwartek

7-8

13.35-14.20

14.25-15.10

2.

Język polski dla obcokrajowców UA – kl. IV-VIII

 

ANNA PLONKA

 

6

wtorek

7-8

13.35-14.20

14.25-15.10

9

 

środa

czwartek

3.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – klasa 1A

KATARZYNA MAŁEK

1

poniedziałek

6

12.40-13.25

 

32

 

4.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – klasa 1B

BARBARA JONEK

 

1

poniedziałek

7

13.35-14.20

 

32

 

5.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – klasa 2A

 

MAŁGORZATA CZAJA

 

1

piątek

6

12.40-13.25

34

 

6.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - klasa 2B

EWELINA SOSNOWSKA

1

środa

6

12.40-13.25

 

34

 

7.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - klasa 3A

 

IZABELA FAMUŁA-LENCZKIEWICZ

1

czwartek

6

12.40-13.25

 

31

 

8.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - klasa 3B

ANNA PLONKA

 

1

środa

2

8.50-9.35

9

 

9.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

 

KARINA PŁOTKOWSKA

 

1

wtorek

7

13.35-14.20

27

 

10.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

ANNA PLONKA

 

1

poniedziałek

8

14.25-15.10

9

 

11.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

ADRIANA WRĘCZYCKA

1

poniedziałek

7/8

 

13.35-14.20 14.25-15.10

11

co drugi tydzień

12.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

ANDRZEJ MACHNIK

1

czwartek

7

13.35-14.20

12

 

13.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

MIROSŁAWA RAK

 

1

środa

8

14.25-15.10

12

 

14.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

EWA WOCHNIK

 

1

środa

7

13.35-14.20

18

 

15.

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne TR kl. I-III

PATRYCJA HARABAS-SKOLIK

2

poniedziałek

7

13.35-14.20

23

 

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne TUS kl. IV-VIII

wtorek

8

14.25-15.10

28

16.

zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

DOMINIKA WŁODARCZYK-SZEWCZYK

1

piątek

6

12.40-13.25

25 gab.

psychologa

 

17.

zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne

 

DOMINIKA WŁODARCZYK-SZEWCZYK

1

środa

6

12.40-13.25

25 gab.

psychologa

 

18.

zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się

BEATA PIETRZYK

 

1

środa

7

 

13.35-14.20

13

 

19.

zajęcia rozwijające uzdolnienia

- artystyczne

MARZENA ZAJĄC

 

1

środa

9

15.15-16.00

16

 

20.

zajęcia rozwijające uzdolnienia

- język angielski

KARINA PŁOTKOWSKA

1

czwartek

7

13.35-14.20

27

 

21.

zajęcia rozwijające uzdolnienia - matematyka

EWA WOCHNIK

 

1

środa

8

14.25-15.10

18

 

22.

zajęcia rozwijające uzdolnienia

- szachy

ANDRZEJ MACHNIK

1

wtorek

środa

7

6

13.35-14.20 12.40-13.25

15

co drugi tydzień

23.

zajęcia rozwijające uzdolnienia

- sportowe (sekcja piłki nożnej)

ADAM ŚLĘZAK

 

1

piątek

7

13.35-14.20

hala sp.

 

24.

 

 

 

 

zajęcia logopedyczne 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALEKSANDRA HEPNER-ZAJĄC

 

 

 

 

 

 

 

 

8

poniedziałek

2,6,7,8

8.50-9.35

12.40-13.25

13.35-14.20

14.25-15.10

24

 

wtorek

1

8.00-8.45

środa

2,8

8.50-9.35

14.25-15.10

czwartek

1

8.00-8.45

25.

porady i konsultacje

 

 

 

 

 

 

JOANNA TASARZ

 

 

 

 

4

środa

 

4

11.40-12.25

7 gab. pedagoga

 

czwartek

4,6

11.40-12.25

12.40-13.25

piątek

4

11.40-12.25

 

 

 

Utworzony: Niedziela 17 września 2023 13:20:46 przez: Sebastian Mikołajczyk

Ilość wyświetleń: 491

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Droniowicka 45

42-700 Lubliniec