Szkoła Podstawowa nr 2
Kontrast: Wyświetl wersję podstawową stronyWyświetl wersję kontrastową strony
Czcionka: Ustaw normalny rozmiar czcionkiUstaw średni rozmiar czcionkiUstaw duży rozmiar czcionki
Odstępy: odstepy-literyodstepy-wiersze

Kadra pedagogiczna

Dyrekcja:
  • Pracownik_0015_DSC_3274

    Brodowy Joanna

    Dyrektor

    dyrektorsp2@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Biologia, Wychowanie do życia w rodzinie, Edukacja dla bezpieczeństwa, Chemia, Zarządzanie w oświacie

  • Pracownik_0039_32erde

    Włodarczyk Bożena

    Wicedyrektor

    wicedyrektor@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Geografia, Przyroda i człowiek, Etyka i filozofia, Wychowanie do życia w rodzinie, Zarządzanie w oświacie

Kadra:
  • Pracownik_0040_Warstwa 1

    Tasarz Joanna

    Pedagog

    pedagog@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Pedagogika opiekuńczo-resocjalizacyjna, Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, Oligofrenopedagogika, Surdopedagogika, Wspomaganie rozwoju osób z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera i niepełnosprawnością sprzężoną w edukacji, Certyfikat I i II stopnia Metody Treningu Słuchowego TOMATISA 

  • Pracownik_0034_4

    Włodarczyk-Szewczyk Dominika

    Psycholog

    psycholog@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Psycholog

  • Pracownik_0018_654

    Bok Ewa

    Nauczyciel

    e.bok@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Chemia

  • Pracownik_0038_11

    Borowiec Magdalena

    Nauczyciel

    m.borowiec@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną, Edukacja i wspomaganie dziecka z autyzmem, zespołem Aspergera, Terapia pedagogiczna z oligofrenopedagogiką

  • Pracownik_0009_DSC_3399

    Borowik Beata

    Nauczyciel

    b.borowik@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Język polski, Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo, Nauczanie blokowe w zakresie języka polskiego, historii z elementami wiedzy o społeczeństwie, Terapia patologii zachowań

  • Pracownik_0004_DSC_4347

    Brzezina Aleksander

    Nauczyciel

    a.brzezina@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Wychowanie fizyczne, Instruktor dyscypliny sportu: Lekkoatletyka, Piłka koszykowa, Piłka siatkowa, Piłka ręczna, Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Gosia2

    Czaja Małgorzata

    Nauczyciel

    m.czaja@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Język angielski, Język niemiecki, Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa

  • Pracownik_0026_42

    Dudek-Piskorz Marlena

    Nauczyciel

    m.dudek-piskorz@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Język niemiecki, Tyflopedagogika

  • 825dc3person

    Dymarek Agnieszka

    Nauczyciel

    a.dymarek@sp2.lubliniec.pl
  • Pracownik_0008_DSC_34472

    Famuła-Lenczkiewicz Izabela

    Nauczyciel

    i.famula-lenczkiewicz@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Język angielski, Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Kształcenie wczesnoszkolne i wychowanie przedszkolne

  • 825dc3person

    Gałązka Felicjan

    Nauczyciel

    f.galazka@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Fizyka, Wychowanie techniczne, Informatyka

  • Pracownik_0000_twedsx

    Gerhards Grażyna

    Nauczyciel

    g.gerhards@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Wychowanie muzyczne, Sztuka, Doradztwo zawodowe

  • Pracownik_0024_335

    Harabas-Skolik Patrycja

    Nauczyciel

    p.harabas-skolik@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, Oligofrenopedagogika edukacja i wspomaganie dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera, Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną

  • Pracownik_0006_DSC_4303

    Hepner-Zając Aleksandra

    Nauczyciel

    a.hepner-zajac@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Język polski, Nauczanie blokowe w zakresie języka polskiego, historii z elementami wiedzy o społeczeństwie, Logopedia, Oligofrenopedagogika, Zarządzanie w oświacie, Rewalidacja i edukacja osób ze spectrum autyzmu, Certyfikat I i II stopnia Metody Treningu Słuchowego TOMATISA

  • Pracownik_0022_341

    Jonek Barbara

    Nauczyciel

    b.jonek@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Język niemiecki, Kształcenie wczesnoszkolne i wychowanie przedszkolne, Surdopedagogika

  • 825dc3person

    Kolasa Wojciech

    Nauczyciel

    w.kolasa@sp2.lubliniec.pl
  • Krystek

    Krystek Joanna

    Nauczyciel

    j.krystek@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, Logopedia i medialna emisja głosu, Pedagogika specjalna rewalidacja, Edukacja i terapia osób ze spektrum autyzmu

  • Pracownik_0005_DSC_4331

    Lipińska Małgorzata

    Nauczyciel

    m.lipinska@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Pedagogika resocjalizacyjna, Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna, Edukacja specjalna w zakresie edukacji i rewalidacji osób z Autyzmem i zespołem Aspergera, Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością słuchową – Surdopedagogika, Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną - Oligofrenopedgogika

  • Pracownik_0019_352

    Machnik Andrzej

    Nauczyciel

    a.machnik@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Matematyka, Informatyka

  • Pracownik_0014_DSC_3319

    Majewska Bogumiła

    Nauczyciel

    b.majewska@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Historia, Wiedza o społeczeństwie, Wychowanie do życia w rodzinie

  • Pracownik_0033_4r

    Małek Katarzyna

    Nauczyciel

    k.malek@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Język angielski, Kształcenie wczesnoszkolne i wychowanie przedszkolne

  • Pracownik_0031_5t

    Mikołajczyk Sebastian

    Nauczyciel

    s.mikolajczyk@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Teologia katechetyczno-pastoralna, Etyka i filozofia, Informatyka

  • Pracownik_0010_DSC_3385

    Pietrzyk Beata

    Nauczyciel

    b.pietrzyk@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Pedagogika opiekuńczo-resocjalizacyjna, Edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym

  • 825dc3person

    Pindral Paweł

    Nauczyciel

    p.pindral@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Teologia kapłańska

  • Sp2_0000s_0030_Anna Plonka

    Plonka Anna

    Nauczyciel

    a.plonka@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Język polski, Język rosyjski, Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo, Zarządzanie w oświacie, Kształcenie wczesnoszkolne i wychowanie przedszkolne

  • Pracownik_0001_DSC_4445

    Podobińska Jadwiga

    Nauczyciel

    j.podobinska@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Język francuski, Język angielski, politologia, Wiedza o społeczeństwie, Edukacja wczesnoszkolna

  • Pracownik_0021_350

    Płotkowska Karina

    Nauczyciel

    k.plotkowska@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Język niemiecki, Język angielski 

  • Pracownik_0011_DSC_3355

    Rak Mirosława

    Nauczyciel

    m.rak@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Matematyka

  • Pracownik_0012_DSC_3347

    Ślęzak Adam

    Nauczyciel

    a.slezak@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Wychowanie fizyczne, Trener piłki nożnej UEFA B i A, Instruktor dyscypliny sportu (piłka ręczna) 

  • Pracownik_0025_331

    Sosnowska Ewelina

    Nauczyciel

    e.sosnowska@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Pedagogika opiekuńczo-resocjalizacyjna, Oligofrenopedagogika, Kształcenie wczesnoszkolne i wychowanie przedszkolne

  • Pracownik_0032_4re

    Sukienik Ireneusz

    Nauczyciel

    i.sukienik@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Wychowanie fizyczne, trener II klasy piłki nożnej, Instruktor dyscypliny sportu (lekkoatletyka)

  • 825dc3person

    Świtek Anna

    Nauczyciel

    a.switek@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Wychowanie fizyczne, Instruktor dyscypliny sportu (piłka siatkowa), Instruktor odnowy biologicznej 

  • Pracownik_0003_DSC_4383

    Szejok Joanna

    Nauczyciel

    j.szejok@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Edukacja wczesnoszkolna zintegrowana z pedagogiką przedszkolną i logopedia, Oligofrenopedagogika, Surdopedagogika, Wspomaganie rozwoju osób z autyzmem w tym z zespołem Aspergera i niepełnosprawnością sprzężoną w edukacji

  • 825dc3person

    Szuba Jolanta

    Nauczyciel

    j.szuba@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Oligofrenopedagogika, Tyflopedagogika, Pedagogika wczesnoszkolna, Zarządzanie w oświacie

  • Pracownik_0037_21

    Szwed Katarzyna

    Nauczyciel

    k.szwed@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Pedagogika opiekuńcza i terapia pedagogiczna, Oligofrenopedagogika, Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, Edukacja i terapia dziecka z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

  • Pracownik_0027_33ww2

    Wicińska Iwona

    Nauczyciel

    i.wicinska@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Biologia, Edukacja informatyczna,  Zarządzanie w oświacie

  • Pracownik_0016_6543e

    Wochnik Ewa

    Nauczyciel

    e.wochnik@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Matematyka, Wychowanie wczesnoszkolne i Wychowanie przedszkolne

  • Pracownik_0013_DSC_3344

    Wręczycka Adrianna

    Nauczyciel

    a.wreczycka@sp2.lubliniec.pl
    Specjalność:

    Język polski, Oligofrenopedagogika

Administracja:
Obsługa:
  • Pracownik_0030_6

    Neuman Krzysztof

    Obsługa

  • Pracownik_0035_3ww

    Pietrzyk Bogumiła

    Obsługa

Ilość wyświetleń: 1391

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Droniowicka 45

42-700 Lubliniec