Szkoła Podstawowa nr 2
Kontrast: Wyświetl wersję podstawową stronyWyświetl wersję kontrastową strony
Czcionka: Ustaw normalny rozmiar czcionkiUstaw średni rozmiar czcionkiUstaw duży rozmiar czcionki
Odstępy: odstepy-literyodstepy-wiersze

ROZKŁAD JAZDY

Rozkład jazdy obowiązujący w roku szkolnym 2022/2023

 

Lubliniec-Kokotek-Lubliniec

 

Lp. / nr przystanku

Kurs poranny
 dowóz do szkół

Kursy popołudniowe - odwóz ze szkół

Nazwa przystanku

kurs 1

kurs 2

1

7:00

14:35

16:25

L-c, ul. P.Stalmacha (skrzyżowanie ul. Stalmacha z ul.Żwirki i Wigury)

2

7:23

14:12

16:02

L-c, ul. Pusta Kuźnica (Ośrodek ZHP)

3

7:24

14:11

16:01

L-c, ul. Pusta Kuźnica (sklep)

4

7:25

14:09

15:59

L-c, ul. Kokotek  (Markot)

5

7:29

14:07

15:57

L-c, ul. Posmyk

6

7:31

14:05

15:55

L-c, Posmyk (Ośrodek)

7

7:41

13:54

15:44

L-c, ul. P. Stalmacha 90 (Oś. Szkolno-Wychow.)

8

7:43

13:52

15:42

L-c, ul. Droniowicka 45 (Szkoła Podstawowa Nr 2)

9

7:45

13:50

15:40

L-c, ul. Droniowicka 27 (Przedszkole Nr 6)

10

7:48

13:47

15:37

L-c, ul. P.Stalmacha (skrzyżowanie ul. Stalmacha z ul.Żwirki i Wigury)

11

7:50

13:45

15:35

L-c, ul. Sokoła (Szkoła Podstawowa Nr 1)

 

Lubliniec-Wymyślacz-Lubliniec

Lp / nr przystanku

Kurs poranny
 dowóz do szkół

Kursy popołudniowe - odwóz ze szkół

Nazwa przystanku

kurs 1

kurs 2

1

7:30

13:55

15:50

L-c, ul. Sokoła (Szkoła Podstawowa Nr 1)

2

7:34

13:45

15:40

L-c, ul. M. C. Skłodowskiej (skrzyżowanie z ul. Skłodowskiej i Wymyślacz)

3

7:37

13:42

15:37

L-c, ul. M. C. Skłodowskiej (nż)

4

7:40

13:39

15:34

L-c, ul. M. C. Skłodowskiej (okolice cmentarza)

5

7:42

13:38

15:33

L-c, ul. M. C. Skłodowskiej (Kaufland)

6

7:45

13:35

15:30

L-c, ul. Sokoła (Szkoła Podstawowa Nr 1)

 

SOSW

Lp / nr przystanku

Kurs poranny
 dowóz do ośrodka

Kurs popołudniowy - odwóz z ośrodka

Nazwa przystanku

1

7:25

15:46

L-c,  pl. Niepodległości

2

7:30

15:41

L-c, Aleja Solidarności

3

7:35

15:36

L-c, ul. M. Skłodowskiej – Curie (przy rondzie Śląskim)

4

7:40

15:33

L-c, ul. Stalmacha  (przystanek przy skrzyżowaniu ul. Stalmacha z ul. Żwirki i Wigury)

5

7:45

15:28

L-c, ul. Stalmacha 90 (Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy)

 

 

Ilość wyświetleń: 118

Przydatne

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Droniowicka 45

42-700 Lubliniec