Dzień andrzejkowy dla seniorów

Poniedziałek 30 listopada 2015 00:00Czas czytania: 1 min.

DZIEŃ ANDRZEJKOWY DLA SENIORÓW.

W dniu 30 grudnia br. grupa wolontariuszy z naszej szkoły odwiedziła Seniorów, w celu wspólnego wywróżenia przyszłości . Po dyskusji , wymianie doświadczeń związanych z wróżbami z lat młodości, młodzież przypomniała kilka faktów historycznych dotyczących pochodzenia  wróż andrzejkowych. Potem przyszedł czas na wróżby. Seniorzy poznawali imiona swoich przyszłych wnuków i wnuczek, co niektórzy wróżyli sobie imię swojego przyszłego wybranka. Największym entuzjazmem cieszyło się lanie wosku. Czas między wróżbami umilał nasz kolega iluzjonista, który pokazał kilka ciekawych sztuczek w kartami. Na koniec delektowaliśmy się ciasteczkami z wróżbą. Jesteśmy przekonani, że każdy miło spędził ten dzień. Seniorzy wyrażali swoje zadowolenie i radość poprzez gromkie brawa dla wolontariuszy. Mamy zaproszenie na kolejne spotkania, z czego się bardzo cieszymy. Z kontaktu z seniorami czerpiemy wiele radości, wiedzy i doświadczenia.