„Dzień Chłopaka pod krawatem"

Środa 5 października 2022 22:05Czas czytania: 1 min.

Dnia 30 września 2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień Chłopaka pod krawatem". Idea akcji była taka, że każdy, który przyjdzie tego dnia do szkoły w krawacie będzie zwolniony z pytania czy pisania kartkówek. Liczyła się dobra zabawa i poczucie humoru, do którego dodatkiem miał być krawat. Wszyscy wyglądali elegancko i uroczyście. Pomysłodawcą akcji był Samorząd Uczniowski. Tradycyjny Dzień Chłopaka każda klasa uczciła we własnym gronie. Dziewczynki przygotowywały drobne prezenty, odbywały się integracyjne spotkania klasowe. Wszystkim, którzy z tym dniu włączyli się do zabawy, serdecznie dziękujemy. Zapraszamy do poniższej prezentacji.

Utworzony: Środa 5 października 2022 22:06:52 przez: Sebastian Mikołajczyk

To może cię również zainteresować:

Przydatne