Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 2

Środa 22 kwietnia 2020 00:00Czas czytania: 1 min.

Nasi najmłodsi i najstarsi uczniowie występowali przed wyjątkową publicznością, na którą złożyli się przyszli uczniowie klas pierwszych i ich rodzice. Pani Dyrektor Joanna Brodowy krótko zaprezentowała naszą szkołą oraz przyszłych wychowawców, po czym wszyscy obejrzeli show taneczny, muzyczny i aktorski. Następnie zaproszeni goście powędrowali do sal lekcyjnych, mogli rozwiązać zagadki matematyczne , wykonać drobne prace plastyczne, byli świadkami eksperymentów chemicznych oraz uczestniczyć w torze przeszkód sportowych. Zaprezentowano również pokaz piłkarskich umiejętności . W salach języków obcych na gości czekała informacja dotycząca pracy na lekcjach języka niemieckiego. W świetlicy szkolnej dzieci ugniatały różne masy o przepysznych zapachach. Dzień otwarty zakończył się spotkaniem z nowymi wychowawcami klas pierwszych.

Utworzony: Poniedziałek 19 lipca 2021 19:12:34 przez: Sebastian Mikołajczyk