Janusz Chomontek

Niedziela 1 marca 2009 00:00Czas czytania: 1 min.

Janusz Chomontek w Gimnazjum nr 2

Żonglowaniem zainteresował się w szóstej klasie, zafascynował go Pele. Od tamtej pory nie rozstawał się z piłką. Wtedy była to pasja, potem element medialnej sławy, dziś to jego narzędzie pracy. Nigdy wcześniej nie myślał, że hobby stanie się sposobem na życie. To komfortowa sytuacja robić coś , co się lubi i mieć z tego pieniądze.

Przez krótki czas był też piłkarzem Gwardii Koszalin i Zawiszy Bydgoszcz. Kiedy wygrał pierwsze mistrzostwa Polski na najlepszego żonglera przyszło zaproszenie z programu "5 - 10 -15" i zainteresowanie rekordami Guinnessa. Jego pierwszy rekord to przejście z piłką 30 km z Ustki do Słupska.

Utworzony: Poniedziałek 2 sierpnia 2021 21:17:29 przez: Sebastian Mikołajczyk