Jarmark Bożonarodzeniowy

Piątek 13 grudnia 2019 00:00Czas czytania: 1 min.

Już kolejny raz uczniowie naszej szkoły udali się na Jarmark Bożonarodzeniowy, tym razem do Berlina. Wycieczkę zaczęli jednak od zwiedzania fabryki czekolady Ritter Sport Bunte Schokowelt, w której można było zakupić i pokosztować wielu rodzajów pysznej czekolady. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie stolicy Niemiec gdzie m.in.: uczniowie zobaczyli Nikolaiviertel (zrekonstruowaną starówkę Berlina), Marienkirche, wieżę telewizyjną, Wyspę Muzeów, Pariserplatz, Bramę Brandenburską, Reichstag i Mur Berliński. Po kilkugodzinnym zwiedzaniu Berlina uczniowie udali się na Postdamer Platz, gdzie na jarmarku świątecznym mogli degustować specjały kuchni niemieckiej i poczuć magię nadchodzących świąt.

Utworzony: Poniedziałek 19 lipca 2021 18:09:29 przez: Sebastian Mikołajczyk