Kolejny spektakularny sukces naszych uczniów.

Piątek 22 maja 2015 00:00Czas czytania: 1 min.

W dniu 22 maja 2015 r. w Zespole Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie odbyła się VII edycja Powiatowego Konkursie Matematyczno-Przyrodniczego dla szkół gimnazjalnych, pod hasłem „Nauki ścisłe – kluczem do wiedzy o świecie”.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy matematyczno-przyrodniczej, integracja pasjonatów dziedzin matematyczno-przyrodniczych oraz wzajemne poznanie się uczniów i nauczycieli z terenu powiatu lublinieckiego.

Konkurs składał się z dwóch kategorii: indywidualnej i drużynowej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas trzecich: Wojciech Dyczkowski, Franciszek Strzelczyk i Michał Świtała.

W obu etapach konkursu nasi uczniowie osiągnęli najwyższe wyniki, co świadczyło o ich bardzo wysokim poziomie wiedzy i umiejętności. W klasyfikacji drużynowej nasi uczniowie zajęli I miejsce w powiecie, a w kategorii indywidualnej – Wojciech Dyczkowski zajął II miejsce ex aequo.

Naszym uczniom gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorom składamy serdeczne podziękowania za organizację konkursu i sympatyczną atmosferę.

Bożena Włodarczyk

Grupa uczniów na boisku, czarne worki,  w tle drzewa

25 kwietnia 2024

Uczniowie, nauczyciele, szkoła, flaga Polski , Cypru, Uni Europejskiej