Szkoła Podstawowa nr 2
Kontrast: Wyświetl wersję podstawową stronyWyświetl wersję kontrastową strony
Czcionka: Ustaw normalny rozmiar czcionkiUstaw średni rozmiar czcionkiUstaw duży rozmiar czcionki
Odstępy: odstepy-literyodstepy-wiersze

Konferencja pt. „Nowatorska forma doskonalenia zawodowego nauczyciela – projekty międzynarodowe”

Czwartek 30 czerwca 2022 22:21Czas czytania: 1 min.

W dniu 7 czerwca 2022r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublińcu odbyła się konferencja upowszechniająca pt. „Nowatorska forma doskonalenia zawodowego nauczyciela – projekty międzynarodowe” w ramach realizacji projektu Erasmus+ „WIZJA NOWOCZESNEJ SZKOŁY–KSZTAŁTOWANIE U UCZNIÓW KOMPETENCJI KLUCZOWYCH”.

Adresatami konferencji byli dyrektorzy i nauczyciele szkół powiatu lublinieckiego i regionu oraz inne osoby zainteresowanie realizacją projektów międzynarodowych. Istotą konferencji było zaprezentowanie przez uczestników nowatorskich form doskonalenia zawodowego nauczycieli w projektach międzynarodowych w ramach job shadowing na Gozo (Malta).

W drugiej części konferencji uczestnicy projektu podzielili się przykładami dobrych praktyk oraz przedstawili korzyści i rezultaty wynikające z uczestnictwa w mobilności.

Podczas spotkania wręczone zostały certyfikaty i dokumenty Europass Mobilność, poświadczające udział w szkoleniu zagranicznym. Po konferencji zaproszeni goście mieli możliwość rozmowy z koordynatorami i uczestnikami projektu.

Joanna Brodowy, Bożena Włodarczyk

Utworzony: Czwartek 30 czerwca 2022 22:26:53 przez: Anna Plonka

Ilość wyświetleń: 68

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Droniowicka 45

42-700 Lubliniec