Konkurs przyrodniczy dla gimnazjalistów

Wtorek 20 marca 2012 00:00Czas czytania: 1 min.

20 marca 2012 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcąco – Technicznych w Lublińcu odbył się V Powiatowy Konkurs Przyrodniczy dla Gimnazjalistów. Do rywalizacji o cenne nagrody przystąpiło 24 uczestników z 12 gimnazjów powiatu lublinieckiego i tarnogórskiego. Uczestnicy konkursu prezentowali bardzo wysoki poziom a rywalizacja była bardzo wyrównana. Organizatorzy konkursu postanowili przyznać dwa równorzędne pierwsze miejsca.
Otrzymali je: uczeń Gimnazjum nr 2 w Lublińcu PIOTR DZIADKIEWICZ oraz RADOSŁAW HABA z Gimnazjum w Ciasnej. Drugie miejsce zdobył uczeń Gimnazjum w Koszęcinie BARTOSZ MAŁYSKA, natomiast trzecie miejsce PAWEŁ MATUSEK z Gimnazjum w Lubecku.

Fragment artykułu oraz zdjęcie pochodzą ze strony ZSO-T w Lublińcu.