Szkoła Podstawowa nr 2
Kontrast: Wyświetl wersję podstawową stronyWyświetl wersję kontrastową strony
Czcionka: Ustaw normalny rozmiar czcionkiUstaw średni rozmiar czcionkiUstaw duży rozmiar czcionki
Odstępy: odstepy-literyodstepy-wiersze

Konkursy Przedmiotowe województwa śląskiego

Sobota 1 stycznia 2022 00:00Czas czytania: 3 min.

2019 - 1 laureatka

        - 1 finalistka

 

- język angielski Sonia Augustynowicz – mgr Jadwiga Podobińska
- język angielski Sonia Augustynowicz – mgr Jadwiga Podobińska

2018 - 1 laureatka

        - 1 finalistka

 

- język angielski Sonia Augustynowicz – mgr Jadwiga Podobińska
- język angielski Sonia Augustynowicz – mgr Jadwiga Podobińska

2017

      

        - 3 finalistów

 

- język niemiecki Viktoria Kosmala – mgr Karina Płotkowska
- geografia Marcin Dziadkiewicz – mgr Bożena Włodarczyk

- język niemiecki Viktoria Kosmala – mgr Karina Płotkowska
- geografia Marcin Dziadkiewicz – mgr Bożena Włodarczyk
- chemia Jakub Siwy – mgr Ewa Bok
 

2016 - 2 laureatów

      

        - 3 finalistów


 

- geografia Marcin Dziadkiewicz – mgr Bożena Włodarczyk
- chemia Aleksandra Malcher – mgr Ewa Bok


- matematyka Julia Osiadacz – mgr Ewa Wochnik
- geografia Marcin Dziadkiewicz – mgr Bożena Włodarczyk
- chemia Aleksandra Malcher – mgr Ewa Bok
 

2015 - 2 laureatów

       
        - 5 finalistów


 

- matematyka Wojciech Dyczkowski – mgr Andrzej Machnik
- język niemiecki Simon Kosmala – mgr Barbara Jonek


- biologia Magda Sowa – mgr Joanna Brodowy
- biologia Michał Świtała – mgr Joanna Brodowy 
- matematyka Wojciech Dyczkowski – mgr Adam Machnik
- język niemiecki Simon Kosmala – mgr Barbara Jonek
- język niemiecki Magdalena Czekała – mgr Barbara Jonek
 

2014 - 2 laureatów

        - 2 finalistów
                             


- wos Wiktoria Smyła – mgr Jadwiga Podobińska
- język niemiecki Kasper Jaguś – mgr Marlena Dudek Piskorz

- wos Wiktoria Smyła – mgr Jadwiga Podobińska 
- język niemiecki Kasper Jaguś – mgr Marlena Dudek Piskorz
 


2013 -1 laureat     

        - 5 finalistów


- historia Wiktoria Smyła – mgr Bogumiła Majewska 

- historia Wiktoria Smyła – mgr Bogumiła Majewska 
- biologia Ewa Kania – mgr Joanna Brodowy
- biologia Anna Ledwoń – mgr Joanna Brodowy
- biologia Paulina Wojtulek – mgr Joanna Brodowy   
- geografia Anna Ledwoń – mgr Bożena Włodarczyk
 


2012 - 4 laureatów




      - 12  finalistów
 


- biologia Anna Ledwoń – mgr Joanna Brodowy  
- biologia Dorota Kuchareczko – mgr Joanna Brodowy                                              
- chemia Adam Drynda – mgr Ewa Bok
- geografia Piotr Dziadkiewicz - mgr Bożena Włodarczyk


- historia Piotr Dziadkiewicz – mgr Bogumiła Majewska 
- język niemiecki Kasper Jaguś – mgr Małgorzata Czaja  
- Emilia Banaś – mgr Aleksandra Konicka-Dylka
- matematyka Rafał Gałązka,  Kinga Mizera – mgr Ewa Wochnik
- fizyka Rafał Gałązka – mgr Elżbieta Góra
- chemia Adam Drynda – mgr Ewa Bok
- biologia Dorota Kuchareczko, Anna Ledwoń – mgr Joanna Pluta   
- geografia Anna Ledwoń,  Ewa Kania,  Piotr Dziadkiewicz – mgr Bożena Włodarczyk

- finalistka - „Losy żołnierza i oręża polskiego w latach 1768- 1864” - Wiktoria Smyła - mgr A. Miedźwiedzik 

 


2011 - 3 laureatów  


 
       - 5  finalistów
 


- biologia Szymon Dyczkowski - mgr Iwona Wicińska              
- matematyka Szymon Dyczkowski - mgr Edyta Gibos
- geografia Piotr Dziadkiewicz - mgr Bożena Włodarczyk

- biologia Szymon Dyczkowski - mgr Iwona Wicińska               
- matematyka Szymon Dyczkowski - mgr Edyta Gibos
- geografia Piotr Dziadkiewicz - mgr Bożena Włodarczyk
- fizyka Mateusz Kucharski - mgr Elżbieta Góra  
- historia Piotr Dziadkiewicz - mgr Bogumiła Majewska
 


2010 - 1 finalista
 


- język niemiecki Mirosław Spałek - mgr Karina  Płotkowska


2009 - 1 finalista
 

- język niemiecki Mirosław Spałek - mgr Karina  Płotkowska


2008 - 1 laureat   
        - 1 finalistka


- geografia Radosław Stępień - opiekun mgr Teresa Janik 
- j. polski Patrycja Grobelny - opiekun mgr Adriana Wręczycka
 


2007 - 5 laureatów i 4 finalistów z naszej szkoły  na 19 w powiecie lublinieckim 


2006 - 4 laureatów


2005 - 1 laureat


2004 - 2 laureatów

Utworzony: Piątek 23 lipca 2021 20:07:08 przez: Sebastian Mikołajczyk

Ilość wyświetleń: 202

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Droniowicka 45

42-700 Lubliniec