Międzynarodowy Dzień Kropki

Środa 20 września 2023 11:16Czas czytania: 1 min.

15 września br. w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzień Kropki to święto kreatywności i rozwijania ukrytego potencjału, bo przecież każdy z nas ma talent. Uczniowie świętowali ten dzień na wiele sposobów. Założyliśmy ubrania „w kropki”. Na lekcjach uczniowie obejrzeli film pt. „The Dot”, czyli „Kropka”, który powstał na podstawie książki Petera H. Reynoldsa, będącej inspiracją do organizacji tego święta. Następnie uczniowie rozmawiali o swoich talentach, wykonywali prace plastyczne, z których powstały kropkowe dzieła sztuki, rozwiązywali zadania „z kropką” jako motywem przewodnim. Każdy z uczniów dzielił się swoim talentem na szkolnej „Tablicy Talentów” przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Ten dzień pozostawił miłe wspomnienia i z pewnością powtórzymy go w przyszłym roku.

Więcej zdjęć

Utworzony: Środa 20 września 2023 11:17:53 przez: Sebastian Mikołajczyk