Mikołajki klas 5

Piątek 6 grudnia 2019 00:00Czas czytania: 1 min.

Uczniowie klas 5 Mikołajkowe przedpołudnie spędzili w sposób aktywny w Parku Trampolin w Częstochowie. Duża hala w całości została opanowana przez naszych uczniów, którzy mogli rozwijać swoją sprawność fizyczną. Stacja Grawitacji to rewelacyjna zabawa i świetna rozrywka. Dla wszystkich była to niesamowita lekcja w-f. W ciekawy i zupełnie nowy sposób każdy mógł spożytkować swoje niemałe pokłady energii. W bezpiecznych warunkach można było realizować najbardziej zakręcone pomysły pod okiem doświadczonych trenerów. Każdy znalazł coś dla siebie: trampoliny, basen piankowy, równoważnia, koszykówka oraz siatkówka na trampolinach, ściana wspinaczkowa, park linowy.

Utworzony: Poniedziałek 19 lipca 2021 17:55:40 przez: Sebastian Mikołajczyk