Otwarcie boiska

Piątek 30 maja 2008 00:00Czas czytania: 1 min.

30 maja 2008 roku ziściło się marzenie gimnazjalistów. Burmistrz Miasta Lublińca dokonał uroczystego otwarcia boiska koło Gimnazjum nr 2. Na uroczystość zostało zaproszonych wielu zacnych gości. Wśród nich znalazł się Sekretarz Stanu Ministerstwa Sportu Zbigniew Pacelt – olimpijczyk, mistrz świata w pięcioboju i trener, senator Andrzej Szewiński - siatkarz, posłowie, wójtowie, burmistrzowie naszego regionu, dyrektorzy szkół i przedszkoli.

Po otwarciu boiska wielu zaproszonych gości wygłosiło przemówienia, a ksiądz proboszcz Bronisław Jakubiszyn pobłogosławił nowo powstały obiekt. Następnie odbył się mecz juniorskich grup piłkarskich, a zaproszeni goście udali się do budynku Gimnazjum nr 2, w którym obejrzeli program artystyczny w wykonaniu koła teatralnego „Trapez”.

Anna Marcińczak