Pierwszy dzień wiosny

Poniedziałek 23 marca 2009 00:00Czas czytania: 1 min.

Z okazji dnia Wiosny Samorząd Uczniowski przygotował trzy barwne imprezy rozrywkowe. Na holu głównym odbyła się „Szansa na sukces”, w której prezentowali się uczniowie z talentem wokalnym. Na górnej sali sportowej odbył się konkurs „You can Dance”, w którym wystąpili  uczniowie z talentem do tańca. Na dużej hali sportowej odbyły się radosne zawody sportowe, w których wzięli udział wszyscy, którzy chcieli współzawodniczyć z rówieśnikami.

Impreza się powiodła, uczniowie nie musieli uciekać ze szkoły z powodu dnia wagarowicza.

Anna Marcińczak