POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY „PIĘKNO OTACZAJĄCEJ NAS PRZYRODY W OBIEKTYWIE”

Wtorek 20 lutego 2024 17:13Czas czytania: 1 min.
    1. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas IV – VIII.
    2. Każdy uczestnik dostarcza maksymalnie dwa zdjęcia, jednak nagroda zostanie przydzielona tylko za jedno – najlepsze.
    3. Fotografie muszą przedstawiać piękno otaczającej nas przyrody.
    4. Na zdjęciu nie mogą znajdować się ludzie.
    5. W konkursie mogą brać udział tylko te prace, które nie były nigdzie publikowane ani zgłoszone do innych konkursów, a pomysł zdjęcia nie został zapożyczony z innych prac.
    6. Uczestnik, przystępując do konkursu, oświadcza, że jest autorem zdjęć. ( załącznik nr 1) ( plagiat, prezentowanie cudzej własności jest karalne).
    7. Każdą fotografię należy wykonać w formacie 15 x 23 ( lub zbliżonym ) i zamieścić  z tyłu zdjęcia: tytuł zdjęcia, imię i nazwisko autora, klasa, szkołę oraz opis zjawiska.  (załącznik nr 2)
    8. Przy obróbce zdjęć dopuszcza się stosowanie korekty tonacji, kontrastu, konwersje do czerni – bieli, kadrowanie oraz drobny retusz.
    9. Prace konkursowe należy dostarczyć do pani Iwony Wicińskiej do 25 marca 2024 r .

UWAGA: Proszę zapoznać się z regulaminem.

Utworzony: Wtorek 20 lutego 2024 17:18:52 przez: Sebastian Mikołajczyk

To może cię również zainteresować: