Powiatowy Konkurs Plastyczny „Autyzm – by wiedzieć więcej”

Środa 16 marca 2022 00:00Czas czytania: 1 min.

W związku ze zbliżającymi się obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, Starostwo Powiatowe w Lublińcu organizuje Powiatowy Konkurs Plastyczny na plakat „Autyzm – by wiedzieć więcej”. Przedsięwzięcie adresowane jest do uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej.

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie jednej pracy plastycznej bądź graficznej – plakatu nawiązującego do tematu w dowolnej technice płaskiej. Format pracy nie mniejszy niż A4. Praca graficzna powinna być dostarczona w wersji papierowej (wydruk) oraz elektronicznej, np. na płycie CD, pendrive lub za pośrednictwem e-maila: promocja@lubliniec.starostwo.gov.pl.

Każda praca powinna zawierać na odwrocie metryczkę z danymi oraz kartę zgłoszenia: imię
i nazwisko autora pracy, rok urodzenia, klasa, pełny adres placówki z nr tel. i adresem e-mail którą reprezentuje.

Podpisane prace należy składać do dnia 22 marca w naszej szkole, u pani Katarzyny Szwed.

Utworzony: Środa 16 marca 2022 10:46:37 przez: Sebastian Mikołajczyk