Powiatowy konkurs przyrodniczy z elementami ekologii "przyjaciele ziemi"

Środa 5 marca 2014 00:00Czas czytania: 1 min.

III edycja Powiatowego Konkursu Przyrodniczego z elementami ekologii „PRZYJACIELE ZIEMI” odbyła się w naszej szkole w dniu 5 marca 2014 r.

W konkursie uczestniczyli uczniowie z 10 gimnazjów powiatu lublinieckiego. Mieli okazję do reprezentowania bardzo wysokiego poziomu wiedzy z przedmiotów przyrodniczych. Uczniowie zmagali się z testem, który obejmował zagadnienia z przyrody, ekologii i ochrony środowiska oraz parków narodowych Polski.

Po części pisemnej konkursu uczniowie naszego Gimnazjum w formie prezentacji multimedialnej wygłosili interesującą prelekcję dotyczącą zdrowego odżywiania.

Laureatami III edycji konkursu zostali:
i miejsce – Agnieszka Huć – Gimnazjum w Kochanowicach
II miejsce – Kamila Dymarek – Gimnazjum w Lisowie
III miejsce – Wiktoria Smyła – Gimnazjum nr 2 w Lublińcu

Wyróżnienia otrzymali:
Wiktoria Kempińska – Gimnazjum w Woźnikach
Sylwia Gajowska – Gimnazjum w Koszęcinie
Weronika Mazurek – G1 w L-cu i Michał Brol – KSW w L-cu
Sylwia Potempa – Gimnazjum w Koszęcinie i Justyna Gidziela – Gimnazjum w Herbach
Aleksandra Skiba – Gimnazjum w Łagiewnikach Wlk.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu elektronicznego i turystycznego.

Dyrekcja Gimnazjum nr 2 i  organizatorzy konkursu składają serdeczne podziękowanie sponsorowi i Radzie Rodziców za ufundowanie cennych nagród.

Wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bożena Włodarczyk i Joanna Brodowy

Utworzony: Sobota 31 lipca 2021 15:40:16 przez: Sebastian Mikołajczyk