Praktyczny egzamin na kartę rowerową

Czwartek 27 maja 2021 00:00Czas czytania: 1 min.

W dniu 27 maja 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublińcu przeprowadzono egzamin praktyczny na kartę rowerową. Uczestniczyli w nim uczniowie klas 4a i 4b. Przy dobrej pogodzie młodzi adepci kierownicy zdobywali uprawnienia do samodzielnego kierowania rowerem. Osoby, które zdały część teoretyczną, przystąpiły do jazdy po specjalnie wyznaczonej trasie. Uczniowie wykazali się bardzo dobrym opanowaniem techniki jazdy i znajomością przepisów o ruchu drogowym. Wszyscy, którzy przystąpili do części praktycznej egzaminu zaliczyli ją. Wcześniej cykliści musieli zdać test składający się 25 pytań dotyczących przepisów z zakresu ruchu pieszych, rowerzystów oraz z pierwszej pomocy. Sprawdzian jazdy rowerem przeprowadził nauczyciel techniki: Felicjan Gałązka. Uczniom gratulujemy i życzymy bezpiecznej i szerokiej drogi!

Utworzony: Poniedziałek 19 lipca 2021 16:13:55 przez: Sebastian Mikołajczyk