PROGRAM PROFILAKTYKI ZINTEGROWANEJ ARCHIPELAG SKARBÓW

Czwartek 2 marca 2023 20:55Czas czytania: 1 min.

Program Archipelag Skarbów® to dwa dni warsztatów, w których rozmawiamy z młodzieżą o sprawach ważnych dla nastolatka. Dorastanie, szczęście, przyjaźń i miłość. Program wspiera młodzież w poznawaniu i akceptacji siebie, wzmacnia kompetencje w zakresie asertywności oraz zachęca do pozytywnego spojrzenia na istotne obszary z punktu widzenia psychologii rozwojowej.

Program będzie realizowany w dniach 09-10 marzec w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublińcu w godzinach 9.00-12.30 dla uczniów klas 7/8 przez trenerów fundacji YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego.

09.03.2023r. o godz. 16.30 w Szkole Podstawowej nr 2 odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów biorących udział w programie. Spotkanie dotyczy tego, jak w pozytywny sposób towarzyszyć nastolatkom w ich drodze dorastania.

Serdecznie zapraszamy.

Fundacja YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego jest licencjonowanym partnerem Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej, który jest właścicielem praw autorskich rekomendowanego programu profilaktyki zintegrowanej Archipelag Skarbów®.