Projekt polsko – niemieckiej wymiany młodzieży 2023

Wtorek 7 marca 2023 17:28Czas czytania: 1 min.

Serdecznie zapraszamy uczniów klas VII i VI do udziału w projekcie polsko-niemieckiej wymiany młodzieży, który odbędzie się w dniach 11.09.2023 – 15.09.2023 w Gdańsku. Będziemy gościć uczniów z naszej szkoły partnerskiej w Treuenbritzen (Gesamtschule Treuenbrietzen) i wspólnie z nimi realizować projekt „Wolność kocham i rozumiem”, który zostanie dofinansowany przez międzyrządową instytucję PNWM –Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży. Językami projektu są niemiecki i angielski. Jeśli chciałabyś/ chciałbyś poznać rówieśników z Niemiec, lubisz pracować w grupie, chętnie rozmawiasz w języku obcym i jesteś otwarta / otwarty na nowe wyzwania, to nie może Cię zabraknąć w naszym projekcie.
Zakładany koszt uczestnictwa : 500 zł.
Liczba miejsc ograniczona!
Termin zgłoszenia: 17.03.2023
Szczegółowe informacje i zapisy: pani Barbara Jonek i pani Karina Płotkowska.

Utworzony: Wtorek 7 marca 2023 17:31:06 przez: Sebastian Mikołajczyk