Rodzinne Spotkanie Świąteczne

Wtorek 10 grudnia 2019 00:00Czas czytania: 1 min.

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinny czas w całym roku. Aby przygotować się do tego corocznego wydarzenia, 10 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublińcu zostało zorganizowanie Rodzinne Spotkanie Świąteczne. W przepięknej, bajkowej wręcz atmosferze spędziliśmy wspólnie 3 godziny. Na całą uroczystość składały się refleksyjne jasełka, kolędy wykonane przez wszystkie klasy, warsztaty dekorowania pierników, zajęcia plastyczne oraz olbrzymi i bogaty kiermasz ozdób świątecznych. W jednej z sal zorganizowana została również kawiarenka, gdzie rodzice mogli napić się kawy i zjeść ciastko. Gościem specjalnym był Burmistrz Miasta Lublińca - Edward Maniura. Przedsięwzięcie udało się dzięki wielu zaangażowanym osobom. Pomysłodawcą imprezy była Rada Rodziców, zaś realizatorów i wykonawców było bardzo wielu. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom, którzy przyczynili się do tego wspaniałego projektu.

Utworzony: Poniedziałek 19 lipca 2021 18:01:44 przez: Sebastian Mikołajczyk