Silna rodzina - szczęśliwe dzieci

Czwartek 20 kwietnia 2023 20:49Czas czytania: 1 min.
Drodzy Rodzice!
W dzisiejszych czasach coraz częściej spotykamy się z konfliktami między małżonkami/ partnerami, przeżywamy kryzysy związane z rozstaniem, rozwodem lub separacją, nie umiemy poradzić sobie z silnymi emocjami, a przy tym cierpią nasze dzieci. Zachęcamy do skorzystania z pomocy doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów.
Jeśli pomocy potrzebuje Wasze dziecko, nie wahajcie się. Zarówno dorośli jak i dzieci narażeni są na długotrwały stres. Dodatkowo izolacja od szkoły, rówieśników, monotonia przebywania przed komputerem w domu, problemy rodzinne wzmacniają lęk i niepewność domowników. Nie czekajmy, reagujmy już dziś.
Zespół składający się z terapeuty, psychologa, pedagoga, prawnika i mediatora zaprasza do skorzystania z bezpłatnej pomocy naszego Ośrodka.
Czekamy na Was. Zapewniamy bezpieczne warunki.
Termin i godzinę spotkania należy wcześniej umówić telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 693473948 lub 604242316.
Projekt współfinansowany przez Burmistrza Miasta Lublińca.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i tekst „Terenowy KOPD AWDZIE wLublińcu "Rodzina dzieci jest w życiu oparciem, czymÅ co chroni, co daje siłę. (Sophia (oren) n rodzina WN szczęśliwe Silna”

Utworzony: Czwartek 20 kwietnia 2023 20:50:50 przez: Sebastian Mikołajczyk