Spotkanie edukacyjne "Intymne życie zwierząt"

Czwartek 16 marca 2023 13:27Czas czytania: 1 min.

Zapraszam na spotkanie edukacyjne o tematyce przyrodniczej pt. „Intymne życie zwierząt”, które odbędzie się w dniu 22 marca (środa) o godz. 13.00 w Lubitece.

Chętni uczniowie proszeni są o zgłoszenie się do p. B. Włodarczyk do dnia 20.03.2023 (poniedziałek). Liczba miejsc – ograniczona.

Spotkanie poprowadzi p. Adam Zbyryt – biolog, zoolog, ornitolog, miłośnik emocjonalnego i intelektualnego życia zwierząt. Współpracuje z magazynem Przekrój”. Występuje w serialu przyrodniczym „Podglądacze przyrody”. Prowadzi edukację przyrodniczą na fanpage)u na FB „Adam Zbyryt – człowiek z puszczy”. Otrzymał tytuł „Popularyzatora Nauki 2021”. Jest autorem ponad 50 artykułów naukowych, rozdziałów w książkach i monografii.

Serdecznie zapraszam

Utworzony: Czwartek 16 marca 2023 13:27:32 przez: Sebastian Mikołajczyk