Spotkanie warsztatowe z zakresu profilaktyki uzależnień

Piątek 6 października 2023 12:35Czas czytania: 1 min.

Dnia 21.09.2023r. odbyło się spotkanie warsztatowe z zakresu profilaktyki uzależnień dla uczniów naszej szkoły.

Prowadzący to Mikołaj Mądrzyk „MIKSER”- od dzieciństwa zamieszkały w Częstochowie, ukończył filozofię na Uniwersytecie J. Długosza. Ma doskonały kontakt z młodzieżą, prezentuje wartości ważne dla młodych ludzi. Odznacza się wysokim poziomem kultury osobistej. Rapuje od 2009 roku. Specjalizuje się we freestyle'u prowadzonym na ulicy. Swoje występy nagrywa i umieszcza w Internecie.

Prowadzący bardzo szybko nawiązał kontakt z uczniami naszej szkoły, omawiał  zagadnienia, takie jak przemoc, uzależnienia. Wskazał, że każdy z nas jest wartościowy i ważny. Nie obyło się bez rapu i tekstów tworzonych wg słów wskazanych przez uczniów.