SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ CHOINKĘ

Poniedziałek 29 listopada 2021 00:00Czas czytania: 1 min.
Trudno wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez tradycyjnych elementów, które wprowadzają w świąteczny nastój i czynią grudniowy czas tak szczególnym. Choinka, gwiazda betlejemska, światełka, jemioła to nie tylko piękne świąteczne dekoracje, ale symbol światła, nadziei i życia. Właśnie dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą choinkę.
Choinka może być wykonana w dowolnej technice, może mieć dowolną formę oraz dowolny format. Choinki będą przeznaczone na kiermasz świąteczny organizowany 9.12.2021 r. w naszej szkole.
Na Wasze prace czekamy do 7 grudnia br. Prace należy składać w sali 34 lub do pani Eweliny Sosnowskiej, Patrycji Harabas -Skolik lub do pana Sebastiana Mikołajczyka.