Lp | Nazwa konkursu lub zawodów | Uczeń | Nauczyciel |
---|---|---|---|
1 | I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej chłopców | Drużyna | Ireneusz Sukienik |
2 | III miejsce w Drużynowych Powiatowych Biegach Przełajowych Chłopców | Drużyna | Aleksander Brzezina |
3 | IV miejsce w Drużynowych Powiatowych Biegach Przełajowych Dziewcząt | Drużyna | Aleksander Brzezina |
4 | I miejsce w powiatowym konkursie „Moja Mała Ojczyzna” | Mateusz Krawczyk Barbara Ligarska | Bogumiła Majewska |
5 | II i III miejsce w Regionalnym Konkursie Recytatorskim | II m. Ewelina Burzyk III m. Joanna Woźniak | Ewa Kuboś |
6 | Wyróżnienia w konkursie „Interpretacje” w Boronowie | Łukasz Ogrodniczak Paula Walczak | Grażyna Gerhards |
7 | I miejsce w Mistrzostwach Powiatowych w piłce nożnej, halowej dziewcząt | Drużyna | Ireneusz Sukienik |
8 | I miejsce w eliminacjach do finału powiatowego w siatkówce dziewcząt | Drużyna | Aleksander Brzezina |
9 | I miejsce w eliminacjach powiatowych oraz I miejsce w finale powiatowym w siatkówce chłopców | Drużyna | Aleksander Brzezina |
10 | I miejsce w finale powiatowym w piłce ręcznej chłopców | Drużyna | Aleksander Brzezina |
11 | Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim | Hanna Ligarska | Adriana Wręczycka |
12 | Wyróżnienie I stopnia w Powiatowym Konkursie Ortograficznym | Aleksandra Świerzy | Anna Marcińczak |
13 | I miejsce w Półfinałach Śląska w piłce siatkowej | Drużyna | Aleksander Brzezina |
14 | I i III miejsce indywidualnie oraz I drużynowo w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego | I m. Patryk KrukIII m. Jacek Sowa Maciej Piesiak | Aleksandra Kwapień Jadwiga Janik Felicjan Gałązka |
15 | Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym | Karolina Bugajska | Bożena Włodarczyk |
16 | I miejsce w eliminacjach powiatowych w piłce nożnej chłopców | Drużyna | Ireneusz Sukienik |
17 | II, III miejsce oraz wyróżnienie w III Powiatowym Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych | II m. Łukasz Ogrodniczak III m. Patrycja Skolik wyróżnienie Aleksandra Tomczak | Adriana Wręczycka |
18 | Wyróżnienie w Powiatowym Konkurs "Optymistyczne Jutro" | Zespół teatralny "Trapez" | Adriana Wręczycka Grażyna Gerhards |
19 | III miejsce w Finałach Wojewódzkich w Piłce Siatkowej Chłopców | Drużyna | Aleksander Brzezina |
20 | I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Artystycznych w Częstochowie - etap powiatowy | Zespół teatralny "Trapez" | Adriana Wręczycka Grażyna Gerhards |
21 | VIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Młody Europejczyk 2008" XIV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Młody Europejczyk 2008" |
Monika Klama Łukasz Ogrodniczak | Aleksandra Miedźwiedzik |
22 | III miejsce w Konkursie Piosenki Żołnierskiej | Anna Dyląg | Grażyna Gerhards |
23 | III miejsce w Finale Powiatowym w Piłce Nożnej Chłopców | Drużyna | Ireneusz Sukienik |
24 | I miejsce w Powiatowym Konkursie "Zabawy literaturą i językiem" w Ciasnej | Patrycja Grobelny Aleksandra Świerzy Łukasz Ogrodniczak | Adriana Wręczycka Anna Marcińczak |
To może cię również zainteresować:
27 marca 2024
27 marca 2024
27 marca 2024
27 marca 2024
Kontakt