Szkoła Podstawowa nr 2
Kontrast: Wyświetl wersję podstawową stronyWyświetl wersję kontrastową strony
Czcionka: Ustaw normalny rozmiar czcionkiUstaw średni rozmiar czcionkiUstaw duży rozmiar czcionki
Odstępy: odstepy-literyodstepy-wiersze

Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2011/2012

Czwartek 1 września 2011 00:00Czas czytania: 4 min.
Lp Miejsce Nazwa konkursu lub zawodów Uczeń Nauczyciel
1 IIwyr. Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II w Kochanowicach M. Fischer
D. Machoń
E. Kuboś
A. Hepner-Zając
  2   IIIwyr. Powiatowy Konkurs Recytatorski organizowany w ramach "Święta Miłosza" P. Radzioch
D. Machoń
A. Wręczycka
A. Hepner-Zając
3 IIIIII Konkurs Fotograficzny "Lubliniec - miasto dziecięcych wspomnień Edyty Stein" M. Szydłowska
J. Kowalczuk
D. Beszoner

E. Kuboś
 
4 III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II A. Drynda
D. Machoń
E. Kuboś
5 III Powiatowy Konkurs Recytatorski "Echa Dzieciństwa" Z. Kaczmarek
P. Radzioch
A. Hepner-Zając
A. Wręczycka
6 I - wiedzaII - wiedzaIII- wiedzaII - prezentacja Powiatowy Konkurs z Fizyki i Astronomii R. Gałązka
K. Mańka
R. Suszka

Z. Kaczmarczyk
E. Góra
7 I Turniej eliminacyjny Nr 1 w piłce nożnej chłopców Coca Cola Cup 2011/2012 - Lubliniec drużyna chłopców I. Sukienik
8 I Turniej eliminacyjny Nr 2 w piłce nożnej chłopców Coca Cola Cup 2011/2012 - Częstochowa drużyna chłopców I. Sukienik
9 I Turniej w piłce nożnej halowej o Puchar Burmistrza Miasta Lubliniec drużyna chłopców I. Sukienik
10 I Turniej eliminacyjny Mistrzostw Powiatu piłce nożnej halowej - Herby drużyna chłopców I. Sukienik
12 II Finał Powiatu w piłce nożnej halowej chłopców drużyna chłopców I. Sukienik
13 wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs MULTITEST z języka niemieckiego Denis Kazek K. Płotkowska
14 finalistka Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii D.Kuchareczko
A. Ledwoń

J. Pluta
15 III Krajowy Konkurs z języka niemieckiego  „Deutschfreund”  K. Jaguś M. Czaja
16 III Wojewódzkim Konkurs z języka niemieckiego  „Deutschfreund”  A. Tyrpień M. Dudek-Piskorz
17 III Etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowia PCK M. Rokosa
A. Parulska
B. Majewska
18 III Konkurs kolęd i pastorałek w Złotym Potoku J. Suchara
K. Musiałek
M. Dudek-Piskorz
19 III Szachowe Mistrzostwa Powiatu Lublinieckiego - drużynowo P. Migoń
B. Jankowski
A. Machnik
20 IIIV Powiatowy Konkurs "Chemiczna Przygoda" A. Drynda
T. Borszcz
E. Bok
21 finalista Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii A. Drynda E. Bok
22 finalistka „Losy żołnierza i oręża polskiego w latach 1768- 1864”                                            W. Smyła A. Miedźwiedzik
23 II Międzypowiatowy Konkurs Teatralny o tematyce profilaktycznej zespołowo A. Wręczycka
24 finalistka  Ogólnopolski Konkurs Tematyczny „Papież Słowianin”   A. Karczewska,
M. Michna,
A. Konfisz
E. Kuboś
25 I I Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego "Klar, das kann ich" D.Kuchareczko
A. Tyrpień
K. Jaguś
M. Dudek-Piskorz
26 I Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców drużyna chłopców I. Sukienik
27 III VI Edycja powiatowego konkursu „Sudoku w Lublińcu” Ewelina Miechowicz
Karolina Mańka
E. Wochnik
28 I Miejski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym drużyna chłopców F. Gałązka
29 I Powiatowy Konkurs Przyrodniczy dla Gimnazjalistów P. Dziadkiewicz B. Włodarczyk
30 I W eliminacyjnym turnieju Ligi Orlików  o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego  w ramach Dni Województwa drużyna chłopców I. Sukienik
31 IIIIIII IV Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty drużyna chłopców
M. Kopyciok
S. Majchrzak
M. Żuchowicz
32 IV Rejonowe Mistrzostwa w Piłce Koszykowej drużyna chłopców I. Sukienik
33 II XXIV Regionalny Konkurs Recytatorski w Częstochowie J. Kozłowska A. Hepner-Zając
34 III Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym drużyna chłopców F. Gałązka
35 III KONKURS PAPIESKICH DZIEŁ MISYJNYCH Archidiecezji Katowickiej - kategoria literacka B. Wołoszczak E. Kuboś
36 I Finał Powiatowy Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego drużyna chłopców I. Sukienik
37 II Mistrzostwa Rejonu Tarnogórskiego Ligi Orlików o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego w piłce nożnej chłopców drużyna chłopców I. Sukienik
38 IX W województwie w piłce nożnej chłopców, w ogólnopolskim turnieju Coca Cola Cup drużyna chłopców I. Sukienik
39 I Rejonowe zawody badmintona dziewcząt A. Ptak
A. Tokarz
A. Świtek
40 IV Wojewódzkie zawody badmintona  FINAŁ VIII GIMNAZJADY W SPORTACH HALOWYCH POD HONOROWYM PATRONEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO A. Ptak
A. Tokarz
A. Świtek
41 II ·      Mistrzostwa szkół gimnazjalnych w pływaniu drużyna chłopców i  drużyna dziewcząt A. Świtek
42 I ·      Eliminacje turnieju piłki siatkowej dziewcząt o mistrzostwo powiatu 
  Lublinieckiego
        drużyna dziewcząt A. Świtek
43 II ·      Powiatowa gimnazjada młodzieży szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt drużyna dziewcząt A. Świtek
44 II  Rejonowa gimnazjada młodzieży szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt   drużyna dziewcząt  A. Świtek
45 IIIIII Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy drużynowo
K. Mizera
P. Dziadkiewicz
E. Bok
E. Wochnik
B. Włodarczyk
E. Góra
J. Brodowy
46 II wojew.X w Polsce Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego  „Sprachdoktor”  K. Jaguś M. Czaja
47 II wojew.XVIII w Polsce Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego  „Sprachdoktor”  A. Tyrpień M. Dudek-Piskorz
48 VI wojew. Ogólnopolski Konkurs MULTITEST z języka niemieckiego Denis Kazek K. Płotkowska

Utworzony: Piątek 23 lipca 2021 19:53:54 przez: Sebastian Mikołajczyk

Ilość wyświetleń: 153

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Droniowicka 45

42-700 Lubliniec