Szkoła Podstawowa nr 2
Kontrast: Wyświetl wersję podstawową stronyWyświetl wersję kontrastową strony
Czcionka: Ustaw normalny rozmiar czcionkiUstaw średni rozmiar czcionkiUstaw duży rozmiar czcionki
Odstępy: odstepy-literyodstepy-wiersze

Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2012/2013

Sobota 1 września 2012 00:00Czas czytania: 4 min.
Lp. Miejsce Nazwa konkursu lub zawodów Uczeń Nauczyciel
Sukcesy międzynarodowe
1 wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Matematycznym „KANGUR”. F. Strzelczyk M. Rak
2          
3        
4        
5        
Sukcesy ogólnopolskie
1 VIII  Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego - "Multitest" K. Jaguś M. Dudek-Piskorz
2   VII  Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego - OLIMPUS K. Jaguś M. Dudek-Piskorz
3 Laureat - VII  Ogólnopolski konkurs Galileo 2013 z języka niemieckiego K. Jaguś M. Dudek-Piskorz
4 III  Ogólnopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej z okazji "Dnia zwycięstwa" M. Dybińska G. Gerhards
5 II Ogólnopolski konkurs - Olimpus Bartek Kałuża K. Małek
Sukcesy wojewódzkie
1 III  IV Wojewódzki Konkurs na Małą Formę Teatralna o charakterze   profilaktycznym "Proforma" Teatr "Trapez" G. GerhardsA. Wręczycka
  2   I  Wojewódzki Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową K. Kaim G. Gerhards
3 III  Wojewódzki konkurs "Deutschfreund" K. Jaguś M. Dudek-Piskorz
4 wyróżnienie  Wojewódzki Konkurs Piosenki Młodzieżowej "Droga do gwiazd" A. Dudek G. Gerhards
5 finalistka  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowego z Biologii E. Kania J. Brodowy
6 finalistka  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowego z Biologii A. Ledwoń J. Brodowy
7 finalistka  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowego z Biologii P. Wojtulek J. Brodowy
8 laureatka  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowego z Historii W. Smyła B. Majewska
9 finalistka  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowego z Geografii A. Ledwoń B. Włodarczyk
10 III Półfinał Wojewódzki w Piłce Koszykowej Chłopców druż. chłopców I. Sukienik
11 IV Finał Wojewódzkiej  Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Dziewcząt druż. dziewcząt A.Świtek
         
Sukcesy rejonowe
1 III  Regionalny Konkurs Plastyczny "Święci Śląska" M. Sowa E. Kuboś
  2   zakwalifikowanie  Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu  z Języka Niemieckiego K. JaguśW. Materan M. Dudek-Piskorz
3 zakwalifikowanie  Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu  z Języka Niemieckiego E. Kania B. Jonek
4 V  Etap rejonowy Konkursu Biblijnego W. Smyła E. Kuboś
5 III I Runda Turnieju Coca Cola Cup w piłce nożnej chłopców druż. chłopców I. Sukienik
6 I Finał Rejonu Tarnogórskiego piłce koszykowej chłopców druż. chłopców I. Sukienik
7 zakwalifikowanie Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego P. Kasprowicz A. Stelmaszczyk
8 IIIII  Regionalny Konkurs Pieśni Patriotycznej z okazji "Dnia zwycięstwa" J. MachońA. Dudek G. Gerhards
9 I Regionalny konkurs teatralny "Żywoty świętych" Teatr "Trapez" G. GerhardsA. Wręczycka
10 II Rejonowa  Gimnazjada  Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców druż. chłopców  A.Brzezina 
11 I Rejonowe Zawody w Koszykówce Chłopców druż. chłopców I.Sukienik
         
Sukcesy powiatowe
1 III Powiatowy Konkurs z Fizyki i Astronomii J. Grabińska E. Góra
  2   III Eliminacje powiatowe w piłce nożnej halowej druż. chłopców I. Sukienik
3 IV Szachowe Mistrzostwa Powiatu Lublinieckiego druż. chłopców A. Machnik
4 IV Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego "Klar, das kann ich" K. JaguśW. Materan M. Dudek-Piskorz
5 I Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Piłce koszykowej chłopców druż. chłopców I. Sukienik
6 wyróżnienie Powiatowy Konkurs  Przyrodniczy "Żyję zdrowo w przyjaźni z przyrodą" A. LedwońE. KaniaP. Wojtulek J. Brodowy 
7 III  Powiatowy Konkurs  Przyrodniczy dla Gimnazjalistów A. Ledwoń J. BrodowyB. WłodarczykE. BokE. Góra
8 I Powiatowy Konkurs  Przyrodniczy "Przyjaciele Ziemi" A. Ledwoń B. WłodarczykJ. Brodowy
9 I Powiatowy Konkurs Plastyczny "Szlakiem drewnianych kościółków Ziemi Lublinieckiej" A. Tokarz A. Stelmaszczyk
10 II Powiatowy Konkurs Plastyczny "Szlakiem drewnianych kościółków Ziemi Lublinieckiej" K. Kaim B. Majewska
11 wyróżnienie Powiatowy Konkurs Wiedzowy "Szlakiem drewnianych kościółków Ziemi Lublinieckiej" M. Lukosek B. Majewska
12 II Powiatowy konkurs SUDOKU E. Miechowicz E. Wochnik
13 I Powiatowa  Gimnazjada  Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Dziewcząt   A.Świtek
14 II Eliminacje Powiatowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt druż. dziewcząt A.Świtek
15 III Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt druż. dziewcząt A.Brzezina
16 II Powiatowa  Gimnazjada  Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców druż. chłopców A.Brzezina
         
Sukcesy miejskie
1 III Konkurs plastyczny "Lubliniec - Moje Miasto, Mój Dom" A. Tokarz G. Gerhards
  2   II Miejski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym druż. chłopców F. Gałązka
3 III Miejski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym S. Wilk F. Gałązka
4 I V Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego druż. chłopców M. Żuchowicz
5 I V Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego P. Krawczyk M. Żuchowicz
6 I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej „Jeder kan  singen.” J. Machoń M. Dudek-Piskorz
7 II Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu drużyna A.Świtek

 

 

 

 

Utworzony: Piątek 23 lipca 2021 19:55:05 przez: Sebastian Mikołajczyk

Ilość wyświetleń: 122

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Droniowicka 45

42-700 Lubliniec