Szkoła Podstawowa nr 2
Kontrast: Wyświetl wersję podstawową stronyWyświetl wersję kontrastową strony
Czcionka: Ustaw normalny rozmiar czcionkiUstaw średni rozmiar czcionkiUstaw duży rozmiar czcionki
Odstępy: odstepy-literyodstepy-wiersze

Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2013/2014

Niedziela 1 września 2013 00:00Czas czytania: 4 min.
Lp. Miejsce Nazwa konkursu lub zawodów Uczeń Nauczyciel
Sukcesy międzynarodowe
1 wyr.  Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR A. Malcher E. Wochnik
   
Sukcesy ogólnopolskie
1 IV  Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Niemieckiego "Olimpus" K. JaguśS. KosmalaM. Jaguś M. Dudek-PiskorzB. JonekK. Płotkowska
  2   wyr.  Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta D. Bogawski B. Włodarczyk
3 wyr.  Ogólnopolski Konkurs "Literacki SMS" P. Kasprowicz A. Plonka
4 "taon"        Lwiątko 2014 -  zdobywca tytułu „taon”.     F. Strzelczyk E. Góra
5 wyr.   I Ogólnopolski Konkurs Wzrostu Kryształów Dla Młodzieży Szkolnej M. Bąk E. Góra
6 laureat  Ogólnopolski Konkurs GALILEO 2014 z języka niemieckiego  S. KosmalaM. JaguśK. Jaguś B. JonekK. PłotkowskaM. Dudek-Piskorz
7 IV Ogólnopolski konkurs Bezpieczna Szkoła 2014 drużyna A. Brzezina
J. Brodowy
Sukcesy wojewódzkie
1 I   VII Konkursie Wojewódzkim "Spiel mit Deutsch" M. JaguśW. Dyczkowski,S. KosmalaK. Jaguś M. Dudek-Piskorz B. Jonek
2 IV   Półfinał Wojewódzki Turnieju Piłki Nożnej COCA COLA CUP 2014 druż. chłopców I. Sukienik
3 III   Półfinał Wojewódzki w Piłce Koszykowej Chłopców druż. chłopców I. SukienikA. Brzezina
4 II   Półfinał Wojewódzki Piłki Ręcznej Chłopców druż. chłopców A. Brzezina
5 Laureat   10 Olimpiada Języka Niemieckiego dla Szkół Gimnazjalnych Województwa  Śląskiego K. Jaguś M. Dudek-Piskorz
 
Sukcesy rejonowe
1 III  Sztafetowe zawody w biegach przełajowych rejonu Tarnogórskiego druż. dziewcząt A. Świtek
  2   zakwalif.  Etap rejonowy Konkursu Przedmiotowego J. angielski:
K. Horbiński
C. WicińskiWOS:
W. SmyłaGeografia:
D. BogawskiFizyka:
F.Strzelczyk
J. PodobińskaK. MałekJ. PodobińskaB. WłodarczykElżbieta Góra
3 wyr.wyr.  Konkurs Fotograficzny "Najładniejszy budynek w mojej okolicy" M. SowaA. Seget F. Gałązka
4 I  Rejon tarnogórski - Mistrzostwa w Piłce Koszykowej Chłopców druż. chłopców I. Sukienik
5 II  Finał Rejonowy w Piłce Nożnej Chłopców "ORLIK 2014" druż. chłopców I. Sukienik
6 I  Rejonowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców druż. chłopców A. Brzezina
7 II  Powiatowo - Rejonowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt druż. dziewcząt M. ŻuchowiczA. Świtek
 
Sukcesy powiatowe
1 II  Powiatowe Mistrzostwa w biegach przełajowych druż. dziewcząt A. Świtek
  2   Iwyr.  Powiatowy Konkurs Recytatorski "Echa dzieciństwa" M. FischerJ. Chyra A. WręczyckaA. Hepner-Zając
3 III  Powiatowy Konkurs Pierwszej Pomocy w ramach projektu "Mały ratownik" W. SmyłaJ. Ledwoń A. BrzezinaJ. Brodowy
4 III  Powiatowy konkurs plastyczny "Magiczne Lampiony" A. Mićka G. Gerhards
5 I  Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców druż. chłopców I. Sukienik
6 I  Finał Powiatowy w Piłce Nożnej Halowej Chłopców druż. chłopców I. Sukienik
7 I  Konkurs Recytatorski z okazji Dni Mickiewiczowskich M. Fischer A. Wręczycka
8 Iwyr.  VI Powiatowy Konkurs z Fizyki i Astronomii - wiedzowy - prezentacja o zjawiskach astronomicznych F. StrzelczykA. Wróbel E. Góra
9  I  III Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego "Klar, das kann ich" K. JaguśS. Kosmala M. Dudek-Piskorz B. Jonek
10 IIIII  Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Magia Świąt Bożego Narodzenia" J. GawędaA. Wróbel F. Gałązka
11 III  Powiatowy Konkurs Przyrodniczy z elementami ekologii "Przyjaciele Ziemi" W. Smyła J. BrodowyB. Włodarczyk
12 IIII  Powiatowe mistrzostwa w badmintonie  M. FischerM. MorawskiA. PtakZ. Radzioch A. Świtek
13 IIII  Powiatowy Konkurs Piosenki organizowany przez SOM w Lublińcu J. MachońJ. Ledwoń G. Gerhards
14 I  Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Koszykowej Chłopców druż. chłopców I. Sukienik
15 IIIIIIV  VI Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego druż. chłopcówP. KrawczykP. Majewski M. Żuchowicz
  16   Iwyr.  Powiatowy Konkurs Recytatorski M. FischerM. Greupner A. WręczyckaA. Plonka
 17  II   Powiatowy Konkurs Przyrodniczy dla Gimnazjalistów M. Kupiec B. Włodarczyk,I. Wicińska,E. Bok,E. Góra
  18  II  Powiatowy Konkurs "Zabawy Literaturą i Językiem" w Ciasnej A. KonfiszM. KupiecP. Sośniak A. Plonka
19 II  Powiatowy Przegląd Kabaretowy w Woźnikach Teatr "Trapez" G. GerhardsA. Wręczycka
20 III  Optymistyczne Jutro - konkurs powiatowy Teatr "Trapez" G. GerhardsA. Wręczycka
21 I  Eliminacje Powiatowe w Piłce Nożnej Chłopców "ORLIK 2014" druż. chłopców I. Sukienik
22 I  I runda Turnieju Piłki Nożnej COCA COLA CUP 2014 druż. chłopców I. Sukienik
23 I  Powiatowe Dni Europejskie - Konkurs Fotograficzny "Mój region pięknieje w Unii Europejskiej" A. Wróbel F. Gałązka
24 II  Powiatowe Dni Europejskie - konkurs piosenki obcojęzycznej S. Wasilewska G. Gerhards
25 III  Lubliniecka Wiosna Kulturalna J. Machoń G. Gerhards
26 II  V edycja konkursu "Żyję zdrowo w przyjaźni z przyrodą" organizowanego  przez ZS Ponadgimnazjalnych Dobrodzień M. Adamczyk J. Brodowy
27 I  Finał Powiatowy w Piłce Nożnej Chłopców "ORLIK 2014" druż. chłopców I. Sukienik
  28   II  IX Powiatowy Konkurs Literacki "Twój talent szansą na lepszy świat" F. Strzelczyk A. Hepner-Zając
29 wyr.  Plastyczny Konkurs Przyrodniczy „Wprost nie wprost” dla uczniów Szkół Gimnazjalnych Powiatu Lublinieckiego J. Ledwoń E. Góra
30 III        Plastyczny Konkurs Przyrodniczy „Wprost nie wprost” dla uczniów 
 Szkół Gimnazjalnych Powiatu Lublinieckiego.    
M. Bąk E. Góra
30 III        Powiatowy Konkurs "Sudoku w Lublińcu"  A. Ciesielska E. Wochnik
Sukcesy miejskie
1 IIII  Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym M. GrobaraW. Materandruż. F. Gałązka
2 III  Konkurs na Świąteczną Pisankę Wielkanocną K. Serafin G. Gerhards
Sukcesy szkolne
  1   I  Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Geo-Planeta M. Kupiec B. Włodarczyk
         

 

 

 

Utworzony: Piątek 23 lipca 2021 19:55:38 przez: Sebastian Mikołajczyk

Ilość wyświetleń: 73

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Droniowicka 45

42-700 Lubliniec