Szkoła Podstawowa nr 2
Kontrast: Wyświetl wersję podstawową stronyWyświetl wersję kontrastową strony
Czcionka: Ustaw normalny rozmiar czcionkiUstaw średni rozmiar czcionkiUstaw duży rozmiar czcionki
Odstępy: odstepy-literyodstepy-wiersze

Udział uczniów w konkursach i zawodach sportowych 2020/2021

Sobota 11 września 2021 00:00Czas czytania: 2 min.

Lp

Miejsce

Nazwa konkursu lub zawodów

Uczeń

Nauczyciel

Sukcesy międzynarodowe

1.

II

Międzynarodowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny "ARS ASTRONOMICA"

K. Klabis

F. Gałązka

         

Sukcesy ogólnopolskie

1.

I

VIII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii"

A. Ostrowski
M. Rurańska

A. Hepner-Zając
A. Wręczycka

         

Sukcesy wojewódzkie

1.

II

Wojewódzki Konkurs Piosenki Niemieckiej

H. Wilk

M. Dudek-Piskorz

2.

II

Konkurs Plastyczno-Językowy "In der Märchenwelt der Brüder Grimm"

J. Kaczmarczyk

M. Dudek-Piskorz

3.

laur.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

J. Kaczmarczyk

M. Dudek-Piskorz

4.

wyr

Błogosławiony Carlo Acutis - geniusz komputerowy i apostoł Internetu

W. Weintritt

S. Mikołajczyk

Sukcesy rejonowe

1.

I

Regionalny konkurs plastyczny św. Jan Paweł II - Człowiek Solidarności

A. Dłubała

S. Mikołajczyk

         

Sukcesy powiatowe

         
         
         
         

Sukcesy miejskie

1.

II
wyr

XIV Konkurs Plastyczny na Wielkanocną Pisankę

A. Ostrowski
A. Dłubała

G. Gerhards

         

Sukcesy szkolne

1.

I
II

Konkurs fotograficzny "Babie lato"

M. Olszok
K. Klabis

J. Brodowy
B. Włodarczyk
E.Bok

2.

I
II
III

Konkurs na najlepszą prezentację multimedialną "Mój zwierzak"

K. Korzeniewski
W. Weintritt
B. Lis
M. Tychowska

J. Brodowy
B. Włodarczyk
E.Bok

3.

I
II
III

Najpiękniejszy Różaniec

Z. Smyła
A. Szwed
P. Kierat

S. Mikołajczyk

4.

I

Konkurs plastyczny "Arka Noego"

A. Dłubała
A. Czerniakowska

S. Mikołajczyk

5.

I

II

III

wyr

Najpiękniejszy Anioł

L. Gawlik
Z. Pełka

D. Pepliński
M. Drożdżyńska

J. Ginter
M. Monkos

wyr
A. Dłubała
E. Ginter
J. Urbańczyk
W. Królik
I. Wróbel
D. Gawlik
S. Konopka

K. Szwed
M. Borowiec

6.

I
II

Multimedialny słownik bożonarodzeniowy z j. niemieckiego

M. Olszok
E. Markewka
M. Kaczmarczyk

M. Czaja

7.

I

II
III

I

"Zaświeć się na niebiesko"

M. Monkos
L. Malmur
W. Królik
L. Janowska

J. Królik (klasa IV-VIII)

K. Szwed
P.Harabas Skolik

8.

I
I

Konkurs Bożonarodzeniowy z języków obcych - konkurs na grę planszową

J. Gaida, Z. Smyła (j. ang)
W. Weintritt (j.niem)

I. Famuła-Lenczkiewicz
M. Czaja

9.

kat. I-IV
I
II
III
kat. I-IV
wyr.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

N. Suszko, K. Sikora
Ł. Jelonek
M. Kaczmarczyk


M. Tychowska

I. Famuła-Lenczkiewicz
E. Wochnik

10.

I
I
II
III
III

Dzień Świętego Patryka

A. Dłubała
K. Nyk
M. Opiela
H. Lukosek
E. Opiela

I. Famuła-Lenczkiewicz
K. Małek

11.

I

Szkolny konkurs na grę planszową w j. niemieckim

W. Weintritt

M. Czaja

12.

I

II

II

III

III

wyr.

Szkolny konkurs historyczno – plastycznym z
okazji zbliżającej się 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja pt.,, Z flagą w tle….”

Z. Milena

W. Weitritt

Sz. Grembecki

J. Kaczmarczyk

W. Kowalik

J. Mańka, Z. Smyła, D. Wąsik

B. Majewska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

I

II

III

wyr.

Szkolny konkurs historyczno-
plastycznym ,,230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja- święto wspólnoty narodowej ”

M. Woźniak

N. Suszko

J. Dłubała

P. Kierat, Sz. Sikora, Ł. Jelonek, D. Machnik

B. Majewska

 

Utworzony: Sobota 11 września 2021 20:57:52 przez: Sebastian Mikołajczyk

Ilość wyświetleń: 110

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Droniowicka 45

42-700 Lubliniec