Lp |
Miejsce |
Nazwa konkursu lub zawodów |
Uczeń |
Nauczyciel |
Sukcesy międzynarodowe |
||||
Sukcesy ogólnopolskie |
||||
1. | I | "Ułani w oczach dziecka" |
Maja Wilk |
J. Podobińska |
2. | wyr | "Ułani w oczach dziecka" |
Monika Wilk |
J. Podobińska |
3. | II | "Książka na dobry humor" |
M. Monkos |
J. Podobińska |
4. | I | konkurs plastyczny „UWAGA! ZIELONA INWAZJA!” zorganizowany w ramach projektu „Zintegrowane podejście do ochrony ekosystemów przed inwazyjnymi roślinami obcymi w południowej Polsce – IAS/EcoSystemCARE”. | H. Woźniak |
I. Wicińska |
Sukcesy wojewódzkie |
||||
1. | wyr | XI Wojewódzki Konkurs PRZYRODNICZO-FOTOGRAFICZNY pt. „Przyrodnicze niespodzianki" |
A. Szwed | I. Wicińska |
Sukcesy rejonowe |
||||
Sukcesy powiatowe |
||||
1. |
II III
|
Powiatowy Konkurs Przyrodniczy z elementami ekologii „Przyjaciele Ziemi” |
W. Suszko N. Suszko |
Brodowy, B. Włodarczyk Włodarczyk, I. Wicińska |
Sukcesy miejskie |
||||
1. | I | " Lubliniec miastem przyszłości" |
M. Monkos | J. Podobińska |
Sukcesy szkolne |
||||
1. |
I II III |
Szkolny Konkurs |
A. Szwed K. Piecyk M. Olszok E. Januszka A. Chmurak |
E.Bok, I. Wicińska |
2. |
I |
Najpiękniejszy Różaniec |
J. Morawska |
S. Mikołajczyk |
3. | I | Szkolny Konkurs na najciekawszą prezentację " Moje zwierzątko" |
K. Piecyk |
E. Bok, I. Wicińska |
4. | I | "Moja Arka Noego" | S. Gaś | S. Mikołajczyk |
5. | I | "Święty Franciszek i moje zwierzątko" | H. Jelonek | S. Mikołajczyk |
6. |
I II III wyr |
Najpiękniejszy Anioł |
E. Opiela M. Monkos E. Ginter J. Ginter H. Jelonek |
K. Szwed M. Borowiec |
7. |
I II III |
Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa |
W. Weintritt P. Kierat E. Januszka |
M. Borowiec M. Lipińska
|
8. |
I II III wyr |
Najpiękniejsza choinka |
M. Opiela H. Lukosek W. Weintritt A. Szwed M. Monkos M. Kaziak |
E. Sosonowska P. Harabas-Skolik S. Mikołajczyk |
9. | I | Najładniejsza udekorowana sala lekcyjna |
2a 2b |
Samorząd Uczniowski |
10. | I | Wyniki konkursu bożonarodzeniowego z języka angielskiego i niemieckiego JĘZYK ANGIELSKI Konkurs na grę planszową Konkurs wiedzy |
T. Dudek N. Parulska; J. Jelonek |
I. Famuła-Lenczkiewicz M. Czaja |
11. |
I II III wyr |
"Nasi Skrzydlaci Sąsiedzi" |
M. Tychowska L. Cyroń L. Wełyczko A. Wełyczko |
I. Wicińska, E.Bok |
12. | I | Konkurs recytatorski klas 1-3 |
Z. Uherek N. Kaźmierska |
B. Jonek M. Labocha |
13. | I | Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii" zwycięstwo w klasie I
Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii" zwycięstwo w klasie II Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii" zwycięstwo w klasie III |
L. Mazur
Z. Śliwa H. Jelonek |
I. Famuła-Lenczkiewicz
B. Jonek E. Sosnowska |
14. | I | Drużynowy konkurs wiedzy "Omnibus" | M. Król
L. Gawlik S. Konopka |
B. Jonek |
To może cię również zainteresować:
9 kwietnia 2024
9 kwietnia 2024
9 kwietnia 2024
9 kwietnia 2024
8 kwietnia 2024
Kontakt