Lp |
Miejsce |
Nazwa konkursu lub zawodów |
Uczeń |
Nauczyciel |
Sukcesy międzynarodowe |
||||
1. | wyr. | Kangur |
J. Mszyca M. Wilk I. Knopik-Nowakowski F. Knopik-Nowakowski |
E. Sosnowska E. Wochnik M. Rak |
Sukcesy ogólnopolskie |
||||
1. | wyr. | XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Wielkanocną | H. Woźniak | G. Gerhards |
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy |
||||
1. | finalista | Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii | T. Smok |
B. Majewska |
Sukcesy wojewódzkie |
||||
1. | wyr. | "Chwała męczeństwa nagrodą zwycięstwa" | M. Jezusek |
S. Mikołajczyk |
2. | wyr. | Wojewódzki Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową |
A. Andryszczak Bąk |
M. Czaja |
Sukcesy rejonowe |
||||
1. | II | Rejonowe Igrzyska Dzieci w Badmintonie dziewcząt |
N. Suchy M. Kaczmarczyk |
A. Świtek |
2. | III | Szachowe Mistrzostwa Regionu Tarnogórsko-Lublinieckiego Igrzyska Dzieci |
W. Firlus Ł. Jelonek B. Borecki |
A. Machnik |
Sukcesy powiatowe |
||||
1. | III | XXII Powiatowy Konkurs Ortograficzny w kat. kl. VII-VIII |
H. Wilk | A. Plonka |
2. | wyr. | XXII Powiatowy Konkurs Ortograficzny w kat. kl. IV-VI |
A. Ostrowski |
A. Plonka
|
3. | III | IV Powiatowy Konkurs Nauk Ścisłych |
H. Wilk T. Rożniewski |
J. Brodowy B. Włodarczyk M. Rak A. Machnik M. Rak S. Mikołajczyk |
4. |
I wyr. |
Powiatowy Konkurs Kaligraficzny |
J. Pałubska A. Ostrowski |
A. Hepner-Zając |
5. |
wyr. |
XII Powiatowy Konkurs Przyrodniczy z elementami ekologii "Przyjaciele Ziemii" |
Ł. Jelonek
D. Grabarczyk |
B. Włodarczyk J. Klimanek
J. Brodowy B. Włodarczyk |
6. |
III |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Chłopców |
A. Kluba D. Grabarczyk L. Kulejewski T. Rożniewski T. Smok M. Luban S. Tkacz
|
A. Ślęzak |
Sukcesy miejskie |
||||
1. | wyr. | Gminnym konkursie plastycznym: "Jak oszczędzać wodę" |
I. Lubiewska | M. Czaja |
Sukcesy szkolne |
||||
1. |
Kategoria klasy 1-3 I II III Kategoria klasy 4-8 I II III |
"Najpiękniejsza choinka bożonarodzeniowa" |
J. Mszyca J. Mikulski L. Kaniut
M. Latos M. Olszok M. Opiela |
E. Sosnowska J. Szejok |
2. |
I II III
|
"Zwierzęta też mają uczucia" |
A. Dłubała A. Dytko A. Sowińska |
E. Sosnowska J. Szejok |
3. |
I II III |
Najpiękniejszy Anioł |
Z. Korzeniewska W. Korzeniewska E. Opiela |
M. Lipińska |
4. |
I II III |
Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa |
P. Kierat Ł. Jelonek J. Mikulski |
M. Dudek-Piskorz |
5. |
Klasy 1-2 I II II II II III III III Klasy 3-4 I II II III Klasy 5-6 I II III Klasy 7-8 wyr |
Konkurs bożonarodzeniowy z języka angielskiego |
A. Malitowski J. Klubkowski J. Mszyca W. Malitowska S. Gołombowska M. Pociask Z. Czerniakowski N. Lizurej
A. Kuś M. Monkos A. Czerniakowska K. Pałubska
B. Lampa E. Sekulska M. Rurańska
H. Wilk |
I. Famuła-Lenczkiewicz, M. Czaja |
6. |
I II III wyr. |
Maska Karnawałowa |
L. Kaniut M. Pociask J. Mszyca N. Lizurej |
J. Krystek K. Szwed |
7. |
I II III |
Kicek Wielkanocny Zajączek |
M. Słoniewska-Duda B. Górniak E. Zubkowska |
E. Sosnowska |
8. |
Język niemiecki I II III Język angielski I II III |
KONKURS WIELKANOCNY |
H. Kozłowska-Korte M. Kempa E. Ginter
M. Kołek A. Rybak A. Ostrowski N. Suchy |
I. Famuła-Lenczkiewicz M. Dudek-Piskorz |
9. |
Język angielski I Język niemiecki I |
Multimedialny słowniczek wakacyjny w języku obcym
|
M. Wilk
T. Dudek |
I. Famuła-Lenczkiewicz M. Czaja |
10. |
Kategoria klas I-III I II III Kategoria klas IV-VIII I II III |
Konkurs na najbardziej pomysłowy kalendarz adwentowy
|
M. Pociask Z. Gołda A. Prandzioch
P. Kierat W. Szydeł E. Ginter |
J. Krystek K. Szwed |
11. |
I II III |
Szkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem dla klas pierwszych |
W. Malitowska S. Gołombowska R. Mendrela |
I. Famuła-Lenczkiewicz |
12. |
I II III |
Szkolny Konkurs Historyczno-Plastyczny pt. „Pamiętamy! W rocznicę pacyfikacji Kopalni „Wujek” w okresie stanu wojennego.” |
T. Smok S. Szejok M. Latos |
B. Majewska |
13. |
I II III |
Szkolny Konkurs Historyczno-Plastyczny pt. „550 rocznica urodzin Mikołaja Kopernika-W Układzie Słonecznym...” |
M. Monkos M. Wilk K. Pałubska |
B. Majewska |
14. |
I II III |
Szkolny Konkurs Historyczno- Informatyczny na prezentację multimedialną pt. |
D. Grabarczyk W. Szydeł J. Dylak-Skawiński |
B. Majewska |
To może cię również zainteresować:
27 marca 2024
27 marca 2024
27 marca 2024
27 marca 2024
Kontakt