Warsztaty z policją

Czwartek 31 marca 2022 00:00Czas czytania: 1 min.

W dniu 22.03.2022r. zaprosiliśmy do naszej szkoły przedstawicieli KPP w Lublińcu na spotkania z młodzieżą. Temat hejtu, cyberprzemocy jest bardzo trudny, jednak zjawiska te towarzyszą młodym ludziom w życiu codziennym. Internet to nieograniczona skarbnica wiedzy, to narzędzie, za pomocą którego można rozwijać swoje zainteresowania, uczyć się nowych rzeczy, relaksować czy komunikować z innymi. Niestety, nie wszyscy internauci wykorzystują sieć do dobrych celów. Zdarza się, że Internet staje się miejscem nadużyć i negatywnych zachowań wobec innych internautów.
Możliwości sieci są wówczas wykorzystywane np. do kontynuacji konfliktów międzyrówieśniczych, które rozpoczęły się w świecie realnym.

Utworzony: Czwartek 31 marca 2022 21:46:01 przez: Sebastian Mikołajczyk