"WKRĘĆ SIĘ W POMAGANIE"- akcja zbierania nakrętek dla Kacpra Ledwonia!!!!

Sobota 31 lipca 2021 00:00Czas czytania: 1 min.

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji zbierania nakrętek. Kacper urodził się 23 września 2015r. z ciężkim niedotlenieniem okołoporodowym. Jest dzieckiem przewlekle chorym. Zbieranie nakrętek pozwala zebrać środki na ciągłą i systematyczną rehabilitację i terapię Kacperka.

W związku z tą akcją ogłaszamy konkurs Samorządu Uczniowskiego.

Każda klasa zbiera w swojej sali przez cały miesiąc nakrętki. W ostatni piątek każdego miesiąca przewodniczący zanosi zakrętki na portiernię, gdzie zostaną one zważone (klasa, która w danym miesiącu nabiera najwięcej otrzyma 300 pkt, kolejni 200 i 100). Klasa, która nazbiera w terminie do 1 czerwca najwięcej nakrętek, zdobędzie dodatkowo 500 punktów. Drudzy w kolejności dostaną 300 punktów, a trzecie miejsce zostanie uhonorowane 100 punktami.

Zapraszamy do zbierania.
Życzymy satysfakcji z pomagania.