„Wrażliwość na słowa”

Niedziela 19 maja 2024 22:08Czas czytania: 1 min.

W dniach od 8 i 9 maja w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbyły się powiatowe eliminacje  XXXV Regionalnych Spotkań Recytatorskich „Wrażliwość na słowa”.  Spośród 81 uczestników jury wyłoniło reprezentantów, którzy pojadą na kolejny etap do Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie.  W kategorii klas IV – VI     I miejsce zdobyła nasza uczennica Magdalena Grus z klasy VI, a wyróżnienie otrzymał Krzysztof Jerominek z klasy V.  W kategorii klas VII-VIII    I miejsce zdobyła Natalia Suszko z klasy VII.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom  oraz życzymy powodzenia w kolejnym rejonowym etapie.

Utworzony: Niedziela 19 maja 2024 22:09:48 przez: Sebastian Mikołajczyk

To może cię również zainteresować: