Wycieczka klas drugich do Koszęcina

Środa 6 kwietnia 2022 00:00Czas czytania: 1 min.

Nasi drugoklasiści wybrali się w marcu do Koszęcin, gdzie odwiedzili manufakturę słodyczy „Kukuryku, maszket na patyku”. Tam nie tylko poznali proces tworzenia czekolady, ale wzięli również udział w warsztatach zdobienia czekolady. Było „słodko” i bardzo energetycznie, ponieważ nie zabrakło też zabaw dla naszych małych uczestników. Drugim punktem wycieczki było zwiedzenie wystawy przyrodniczej w Nadleśnictwie Koszęcin, która przybliżyła uczniom walory przyrodnicze tutejszej fauny i flory. Ponadto poznaliśmy sposób życia dawnych mieszkańców tych terenów, co również spotkało się z dużym zainteresowaniem dzieci. Był to dzień bogaty w wrażenia, również te smakowe!

Utworzony: Środa 6 kwietnia 2022 07:24:43 przez: Sebastian Mikołajczyk