XII powiatowy konkurs profilaktyczny "Optymistyczne jutro"

Sobota 22 marca 2014 00:00Czas czytania: 1 min.

22 marca w Gimnazjum nr 2 w Lublińcu odbyła się już XII edycja Powiatowego Konkursu Profilaktycznego „Optymistyczne jutro”. Wzięło w nim udział sześć gimnazjów z terenu naszego powiatu: Gimnazjum z Kochanowic, Gimnazjum nr 1 z Lisowa, Gimnazjum z Lubecka, Gimnazjum z Pawonkowa, Gimnazjum nr 1 i nr 2 z Lublińca. Młodzież tworzyła scenki teatralne i plakaty do hasła konkursowego – myśli Mahatma Gandhiego „Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie”. Prace, które powstały zachwyciły publiczność i jurorów pomysłowością ujęcia tematu, różnorodnością i wykorzystaniem różnych środków wyrazu. Jury w składzie: pani Liliany Białas, pani Anny Bałdygi oraz pana Gabriela Podbioła przyznało pierwsze miejsce uczniom z Gimnazjum z Pawonkowa. Drugie miejsce przypadło młodzieży z Gimnazjum z Lubecka, trzecie miejsce z kolei, zajęło Gimnazjum nr 2 z Lublińca. Na wyróżnienie zasłużył plakat wykonany przez uczniów Gimnazjum nr 1 z Lublińca.

Utworzony: Sobota 31 lipca 2021 15:34:48 przez: Sebastian Mikołajczyk