Zakończenie roku szkolnego 2009/2010

Piątek 25 czerwca 2010 00:00Czas czytania: 1 min.

25 czerwca 2010 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2009/2010. Uroczystość zakończenia zaplanowana została na dwie części. Jako pierwsi rok szkolny zakończyli uczniowie klas pierwszych i drugich. Wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem oraz listy gratulacyjne, a uczniowie z najwyższą średnią otrzymali stypendia naukowe.

Dla klas III przygotowany został program artystyczny w wykonaniu uczniów klas II. Również wręczone zostały świadectwa z paskiem, listy gratulacyjne , stypendia naukowe oraz wyróżnienia specjalne, czyli tytuł i statuetkę Superabsolwenta 2010 . Specjalne statuetki otrzymali również uczniowie najbardziej usportowieni. Wszystkie nagrody wręczył Burmistrz Miasta Lublińca – Edward Maniura.

Samorząd Uczniowski przyznał także honorowe tytuły dla nauczycieli - Profesorek 2010.