Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Piątek 28 czerwca 2013 00:00Czas czytania: 1 min.

Nadszedł upragniony dzień dla wielu uczniów. Uroczyste ubrania, kwiaty, podziękowania, uśmiechy, ale również łzy. Tak wyglądał dzień 28 czerwca 2013 w Gimnazjum nr 2. W pierwszej kolejności świadectwa otrzymali uczniowie klas pierwszych i drugich. Oprócz świadectw z paskiem, szczególne nagrody odebrały dwie uczennice: Aleksandra Ptak – stypendium sportowe i Wiktoria Smyła – stypendium naukowe.

Następnie nadszedł czas na wyróżnienia dla klas III. Uczniowie i rodzice otrzymali gratulacje i podziękowania za bardzo wysokie wyniki w nauce. Szczególnym tytułem uhonorowane zostały trzy uczennice, które za całokształt działalności uczniowskiej otrzymały tytuł i statuetkę „Superabsolwenta 2013”. W gronie najlepszych trzecioklasistów znalazły się: Ewa Kania, Anna Ledwoń, Martyna Rokosa.

Grupa uczniów na boisku, czarne worki,  w tle drzewa

25 kwietnia 2024

Uczniowie, nauczyciele, szkoła, flaga Polski , Cypru, Uni Europejskiej