Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Piątek 23 czerwca 2017 00:00Czas czytania: 1 min.

Wszyscy mamy za sobą dziesięć miesięcy wytężonej pracy. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele zasłużyli na upragnione wakacje. 23.06.2017 roku nadszedł wyczekiwany przez wszystkich dzień. W pierwszej części świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie klas I i II, zaś druga część, to gala dla uczniów klas trzecich, którzy właśnie tego dnia stali się już naszymi absolwentami. Oprócz świadectw z wyróżnieniem, zostały również wręczone nagrody dla pocztu sztandarowego, podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego, wyróżnienia - Profesorki dla nauczycieli oraz statuetki Superabsolwenta w wybranych kategoriach. Uczniowie z najwyższą średnią otrzymali stypendia naukowe, zaś wybitnie uzdolnieni sportowcy stypendia sportowe. Program artystyczny przygotowany przez klasy drugie był bardzo humorystyczny, ale nie zabrakło również łez i wzruszeń pożegnalnych. Życzymy powodzenia naszym absolwentom.

Utworzony: Czwartek 22 lipca 2021 17:46:34 przez: Sebastian Mikołajczyk