Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

Piątek 21 czerwca 2019 00:00Czas czytania: 1 min.

Uczniowie pożegnali dzisiaj mury naszej szkoły, niektórzy na dwa miesiące, zaś niektórzy już na zawsze. Najmłodsi uczniowie otrzymali dyplomy, świadectwa i podziękowania za całoroczny trud, zaś starsi zostali nagrodzeni świadectwami z paskiem. Nie obyło się bez humorystycznego programu artystycznego oraz piosenek. Również uczniowie z Samorządu Uczniowskiego zabrali głos w czasie dzisiejszej gali, dziękując wszystkim za wspaniałe lata edukacji.To nie koniec podziękowań i serdeczności. Pani Sylwia Zaborowska-Puzoń dziękowała dyrekcji , Rodzicom , Gronu Pedagogicznemu za wszelką aktywność na rzecz szkoły i dzieci. Wręczone zostały również stypendia naukowe dla uczniów z najwyższą średnią , statuetki Superabsolwenta oraz tytuły Profesorka Roku 2018/2019. Na samym końcu Burmistrz Lublińca, Edward Maniura i Pani Wiceburmistrz Anna Jonczyk-Drzymała dziękowali Pani Dyrektor Agnieszce Stelmaszczyk za wieloletnie dyrektorowanie szkole i wyprowadzenie jej na wyżyny edukacji.

Utworzony: Wtorek 20 lipca 2021 16:36:49 przez: Sebastian Mikołajczyk