Zawody Powiatowe w piłce ręcznej

Środa 6 kwietnia 2022 00:00Czas czytania: 1 min.

W dniu 31.03.2022 r. na hali Szkoły Podstawowej nr 3 reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły wzięły udział w Zawodach Powiatowych w piłce ręcznej. Turniej odbył się po dłuższej przerwie od szkolnych rozgrywek. Rozgrywaliśmy mecze z SP nr 1 Lubliniec, SP nr 3 Lubliniec i Zespołem Szkół im. św. Edyty Stein Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców Lubliniec. Uczniowie z SP nr 2 po zaciętej rywalizacji w obu kategoriach zajęli 3 miejsca. Dziękujemy reprezentacjom innych szkół za rywalizację w atmosferze fair play, organizatorom za przygotowanie turnieju, natomiast zwycięzcom życzymy powodzenia w zawodach rejonowych.

Utworzony: Środa 6 kwietnia 2022 07:28:37 przez: Sebastian Mikołajczyk